Pošte za prijem pošiljaka Danas za sutra R-T

Red. br. Pošt.
broj
Pošta Adresa Radno vreme Mapa
radni dan subota
1 12254 Rabrovo Žanke Stokić 10 7:30 - 13:30 8:00 - 11:00 MAPA
2 34210 Rača Kragujevačka Karađorđeva 26 8:00 - 15:25 7:00 - 13:45 MAPA
3 15321 Radalj Nikole Tesle bb 8:00 - 13:00   MAPA
4 11311 Radinac Smederevska 5 7:30 - 14:30   MAPA
5 35221 Rakitovo Dragana Simionovića 1 7:00 - 10:00   MAPA
6 21299 Rakovac Mite Belića 4 8:00 - 14:00   MAPA
7 11233 Ralja Bate Mirkovića 1 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
8 38267 Ranilug Ranilug bb 7:00 - 11:00   MAPA
9 12304 Ranovac Rečna dolina 1 8:00 - 13:00   MAPA
10 12315 Rašanac Požarevačka 2 8:00 - 14:00   MAPA
11 35206 Raševica-UP Raševica bb 7:00 - 13:00   MAPA
12 36350 Raška 1 Nemanjina 15 7:00 - 15:30 8:00 - 14:00 MAPA
13 36352 Raška 2 Igora Nikića 12 8:00 - 16:00   MAPA
14 36212 Ratina Ratina bb 8:00 - 13:30   MAPA
15 25253 Ratkovo Ratka Pavlovića 7 7:30 - 12:00   MAPA
16 21471 Ravno Selo Sedmog jula 10a 8:00 - 14:00   MAPA
17 16252 Razgojna Razgojna bb 7:00 - 13:00   MAPA
18 37215 Ražanj Mihajla Vujića 2 7:00 - 12:30 8:00 - 11:30 MAPA
19 35260 Rekovac Kralja Petra Prvog 109 7:00 - 13:30   MAPA
20 35237 Resavica Šesti avgust 7 8:00 - 12:30   MAPA
21 35220 Ribare Ribare 1 7:00 - 14:00   MAPA
22 15310 Ribari Drinska 2 8:00 - 13:00   MAPA
23 36309 Ribariće Ribariće bb 8:00 - 15:00   MAPA
24 37205 Ribarska Banja Ribarska Banja bb 8:00 - 12:30   MAPA
25 36211 Ribnica-UP Prvomajska 13 7:00 - 13:30   MAPA
26 25280 Riđica Svetog Save 59 7:30 - 8:00   MAPA
27 11232 Ripanj 1 Erčanska 1 8:00 - 16:00 8:00 - 13:00 MAPA
28 11234 Ripanj 3 Put za koloniju 59/1 8:00 - 14:00   MAPA
29 11353 Ritopek Karađorđeva 17 8:00 - 14:00   MAPA
30 19257 Rudna glava Rudna glava 999 7:00 - 13:00   MAPA
31 32313 Rudnik Karađorđeva 34 8:30 - 13:30   MAPA
32 11566 Rudovci Rudarska 1 8:00 - 14:00   MAPA
33 22400 Ruma JNA 155 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
34 22402 Ruma Vašarište bb 7:30 - 14:00   MAPA
35 22401 Ruma Ive Lole Ribara 999 7:00 - 12:30   MAPA
36 22403 Ruma Laze Kostića L4/1 7:00 - 14:00   MAPA
37 21201 Rumenka Vojvođanska 17 8:00 - 14:00 8:00 - 14:00 MAPA
38 25233 Ruski Krstur Maršala Tita 80 7:00 - 12:30   MAPA
39 23314 Rusko Selo Bratstva i jedinstva 121 7:00 - 13:00   MAPA
40 11194 Rušanj Oslobođenja 27a 8:00 - 17:00 8:00 - 14:30 MAPA
41 23324 Sajan Velika 92 7:00 - 11:30   MAPA
42 26206 Sakule Partizanska 5 7:00 - 14:00   MAPA
43 19224 Salaš Salaš bb 7:00 - 7:20 7:00 - 7:20 MAPA
44 36202 Samaila Samaila bb 8:00 - 8:30   MAPA
45 23331 Sanad (UP) Maršala Tita 55 7:00 - 11:30   MAPA
46 11315 Saraoci Kralja Aleksandra 140 8:00 - 15:00   MAPA
47 21467 Savino Selo Maršala Tita 33 8:00 - 14:00   MAPA
48 23240 Sečanj Vožda Karađorđa 73 7:30 - 13:30 7:30 - 10:30 MAPA
49 35211 Sedlare Sedlare bb 8:00 - 11:00   MAPA
50 26203 Sefkerin Oslobođenja 10 7:00 - 14:00   MAPA
51 21425 Selenča Maršala Tita 179 8:00 - 13:30   MAPA
52 11407 Selevac Druga bb 8:00 - 15:00   MAPA
53 24400 Senta Poštanska 2 7:00 - 15:30 7:00 - 11:00 MAPA
54 35233 Senje Centar Senje 8:00 - 11:00   MAPA
55 35234 Senjski rudnik-UP Senjski rudnik bb 7:00 - 10:00   MAPA
56 31205 Sevojno Bore Stankovića 1 8:00 - 15:45 8:00 - 15:00 MAPA
57 35256 Sikirica Sikirica bb 8:00 - 11:00   MAPA
58 21433 Silbaš Braće Novakov 10 8:00 - 14:00   MAPA
59 36208 Sirča Sirča bb 8:00 - 15:00   MAPA
60 21214 Sirig Novosadska 32 8:00 - 14:00   MAPA
61 25223 Sivac Maršala Tita 163 7:00 - 13:00   MAPA
62 36310 Sjenica Milorada Jovanovića 1 7:30 - 13:00 8:00 - 12:30 MAPA
63 11509 Skela Stanislava Jovanovića 2 8:00 - 14:00   MAPA
64 26228 Skorenovac JNA 50 7:00 - 14:00   MAPA
65 11215 Slanci Maršala Tita 50 8:00 - 14:00   MAPA
66 14245 Slavkovica Slavkovica 1 8:00 - 11:00   MAPA
67 14223 Slovac Slovac 1 8:00 - 14:00   MAPA
68 11300 Smederevo Karađorđeva 10 7:00 - 17:00 7:00 - 14:00 MAPA
69 11303 Smederevo 3 Proleterska 14 7:00 - 18:00 8:00 - 14:00 MAPA
70 11304 Smederevo 4 Dositeja Obradovića 78 7:30 - 15:00   MAPA
71 11305 Smederevo 5 Kralja Petra Prvog 14 7:30 - 15:30   MAPA
72 11330 Smederevo 6 Petrijevska 20 8:00 - 16:00 8:00 - 13:00 MAPA
73 11420 Smederevska Palanka Prvi Srpski ustanak 25 7:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
74 11421 Smederevska Palanka 3 Palanačke čete 50 8:00 - 16:00   MAPA
75 12312 Smoljinac Maršala Tita 3 8:00 - 14:00   MAPA
76 38217 Sočanica Braća Radovanović bb 7:00 - 14:30   MAPA
77 18230 Sokobanja Dvadesetsedmog marta 21 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
78 25101 Sombor Venac vojvode Stepe Stepanovića 32 8:00 - 15:30 8:00 - 12:30 MAPA
79 25103 Sombor 3 Dušana Čubića 1 7:00 - 13:00   MAPA
80 25104 Sombor 4 Dvanaeste vojvođanske udarne brigade 57 7:00 - 13:30   MAPA
81 25109 Sombor 9 UG Dvadesetprvog oktobra 11 7:00 - 13:00 7:00 - 12:30 MAPA
82 25264 Sonta Vuka Karadžića 26 7:00 - 13:00   MAPA
83 11450 Sopot Milosava Vlajića 15 8:00 - 16:30 8:00 - 13:30 MAPA
84 21480 Srbobran Karađorđeva 14 8:00 - 14:00 8:00 - 13:30 MAPA
85 12253 Srednjevo Maršala Tita 2 8:00 - 13:30   MAPA
86 11253 Sremčica Beogradska 157a 8:00 - 17:00 8:00 - 14:30 MAPA
87 11255 Sremčica Beogradska bb 8:00 - 14:00 8:00 - 13:00 MAPA
88 21204 Sremska Kamenica Put doktora Goldmana 4 8:00 - 14:00   MAPA
89 21208 Sremska Kamenica Trg kralja Petra Prvog 2 8:00 - 14:00 8:00 - 13:00 MAPA
90 22000 Sremska Mitrovica Kralja Petra Prvog 2 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
91 21205 Sremski Karlovci Karađorđeva 1 8:00 - 16:00 8:00 - 13:30 MAPA
92 23220 Srpska Crnja Kralja Aleksandra 66 8:00 - 13:00 8:00 - 10:40 MAPA
93 23233 Srpski Itebej Trg slobode 4 8:00 - 13:50 8:00 - 11:30 MAPA
94 23334 Srpski Krstur Nikole Tesle 13 7:00 - 11:00   MAPA
95 25244 Srpski Miletić Svetog Save 13 7:30 - 12:30   MAPA
96 23204 Stajićevo Toze Markovića 22 7:30 - 14:00   MAPA
97 37212 Stalać Doktora Ilije Nagulića 6 7:00 - 13:00   MAPA
98 25284 Stanišić Oslobođenja 87 7:00 - 12:30   MAPA
99 25240 Stapar Karađorđev plac 92 7:00 - 13:00   MAPA
100 24340 Stara Moravica Lajoša Košuta 1 7:00 - 14:00 7:00 - 12:00 MAPA
101 22300 Stara Pazova Kralja Petra I Karađorđevića 4 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
102 26232 Starčevo Pančevački put 4 8:00 - 14:00   MAPA
103 22305 Stari Banovci Grčka 9 7:00 - 13:30   MAPA
104 24224 Stari Žednik Trg slobode 4 7:00 - 14:00   MAPA
105 11324 Staro Selo Bulevar oslobođenja bb 8:00 - 14:00   MAPA
106 35215 Stenjevac Stenjevac bb 8:00 - 11:00   MAPA
107 21212 Stepanovićevo Vojvode Putnika 12 8:00 - 14:00   MAPA
108 11564 Stepojevac Starih boraca 7 8:00 - 14:00   MAPA
109 37242 Stopanja Stopanja bb 7:00 - 13:30   MAPA
110 35246 Stubica Svetog Romana 14 7:00 - 14:00   MAPA
111 11507 Stubline Valjevski put - Centar 507a 8:00 - 14:00   MAPA
112 24115 Subotica Trg slobode 1 7:30 - 14:30   MAPA
113 24112 Subotica Aleja maršala Tita 33 8:00 - 16:00   MAPA
114 24114 Subotica Senćanski put 1 8:00 - 14:00   MAPA
115 24113 Subotica Segedinski put 45 7:30 - 15:00   MAPA
116 24101 Subotica 1 Prvomajska 2 7:30 - 16:30 7:30 - 14:00 MAPA
117 24110 Subotica 10 Pedesetprve divizije 44 8:00 - 16:00 8:00 - 12:00 MAPA
118 24111 Subotica 11 Prvomajska 101 8:00 - 15:00 8:00 - 11:30 MAPA
119 24000 Subotica 2 Park Rajhl Ferenca 17 8:00 - 16:30 8:00 - 14:00 MAPA
120 24103 Subotica 3 Karađorđev put 40 8:00 - 15:30   MAPA
121 24105 Subotica 5 Segedinski put 61 8:00 - 14:30 8:00 - 12:00 MAPA
122 24106 Subotica 6 Aksentija Marodića 21 8:00 - 16:30 8:00 - 11:30 MAPA
123 24107 Subotica 7 Franje Kluza 1 8:00 - 15:30 8:00 - 12:00 MAPA
124 24108 Subotica 8 Venac bratstva i jedinstva 21 7:00 - 12:00   MAPA
125 24109 Subotica 9 Edvina Zdovca 59 8:00 - 16:00 8:00 - 12:00 MAPA
126 35209 Subotica UP Subotica bb 8:00 - 11:00   MAPA
127 11271 Surčin Vojvođanska 73 8:00 - 16:40 8:00 - 14:00 MAPA
128 17530 Surdulica Petog septembra 3 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
129 21313 Susek Nikole Tesle 75 8:00 - 14:00   MAPA
130 23244 Sutjeska Borisa Kidriča 37 7:30 - 14:00   MAPA
131 12322 Suvi Do Trg dr Mladena Josifovića bb 7:00 - 8:30   MAPA
132 25211 Svetozar Miletić Dositeja Obradovića 5 7:00 - 13:00   MAPA
133 35210 Svilajnac Svetog Save 76 7:00 - 14:30 7:00 - 12:00 MAPA
134 15221 Svileuva Svileuva bb 8:00 - 11:00   MAPA
135 16212 Svođe Svođe 1 7:00 - 8:45   MAPA
136 35259 Svojnovo Svojnovo bb 8:00 - 11:00   MAPA
137 18360 Svrljig Dušana Trifunca 6 8:00 - 17:00 7:00 - 12:00 MAPA
138 15000 Šabac Karađorđeva 10 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
139 15103 Šabac 3 Žike Popovića 19 8:00 - 13:00   MAPA
140 15104 Šabac 4 Nikole Pašića 10 8:00 - 14:00   MAPA
141 15105 Šabac 5 Jovana Cvijića 1 8:00 - 14:30 8:00 - 13:30 MAPA
142 21244 Šajkaš Nikole Tesle 9 8:00 - 14:00 9:00 - 13:00 MAPA
143 12309 Šetonje Srpskih vladara 1. 104 8:00 - 14:00   MAPA
144 22240 Šid Karađorđeva 1 8:00 - 16:00 8:00 - 13:00 MAPA
145 38252 Šilovo Šilovo bb 7:00 - 10:30   MAPA
146 22310 Šimanovci Prhovačka 2 8:00 - 12:30 7:00 - 11:00 MAPA
147 36311 Štavalj Kokošiće bb 8:00 - 11:00   MAPA
148 15354 Štitar Mije Jovanovića 3 8:00 - 13:30   MAPA
149 38236 Štrpce Cara Lazara bb -   MAPA
150 24418 Šupljak Kostolanji Arpad 108 7:00 - 7:30   MAPA
151 32304 Takovo Takovo bb 7:30 - 12:30   MAPA
152 24214 Tavankut Jovana Mikića 2 8:00 - 13:00   MAPA
153 21235 Temerin Novosadska 326 8:00 - 16:00 8:00 - 14:00 MAPA
154 18212 Tešica Cara Dušana 3 8:00 - 11:00   MAPA
155 21240 Titel Glavna 17a 8:00 - 14:00 8:00 - 12:30 MAPA
156 24344 Tomislavci Kozaračka 34 7:00 - 9:00   MAPA
157 34310 Topola Bulevar vožda Karađorđa 27 8:00 - 16:15 7:00 - 13:15 MAPA
158 12226 Topolovnik Maršala Tita 49 8:00 - 14:00   MAPA
159 23232 Torak Maršala Tita 20 7:30 - 13:30 7:30 - 11:30 MAPA
160 23214 Torda Žarka Zrenjanina 9 7:30 - 13:30   MAPA
161 24352 Tornjoš Svetog Stevana 5 7:00 - 14:00   MAPA
162 24427 Totovo Selo Košutova 1 8:00 - 9:00   MAPA
163 21424 Tovariševo Maršala Tita 63 8:00 - 13:00   MAPA
164 32205 Trbušani Trbušani bb 8:00 - 14:30   MAPA
165 24426 Trešnjevac Maršala Tita 67 7:00 - 9:00   MAPA
166 35248 Trešnjevica Trešnjevica bb 8:00 - 11:00   MAPA
167 17525 Trgovište Osma srpska udarna brigada 4 7:00 - 11:00   MAPA
168 18213 Trnjane Trnjane bb 7:00 - 11:00   MAPA
169 37240 Trstenik Cara Dušana 6 7:00 - 16:30 8:00 - 13:00 MAPA
170 37241 Trstenik 3 Čajkina 26 8:00 - 13:00   MAPA
171 21215 Turija Svetog Save 17 8:00 - 14:00   MAPA
172 36320 Tutin Revolucije 10 9:00 - 14:15 9:00 - 13:00 MAPA
Za optimalni pregled sadržaja sajta preporučujemo: Internet Explorer v8, Mozilla Firefox i Google Chrome