Pošte za prijem pošiljaka Danas za sutra C-K

Red. br. Pošt.
broj
Pošta Adresa Radno vreme Mapa
radni dan subota
1 15224 Cerovac Cerovac bb 8:00 - 14:00   MAPA
2 26213 Crepaja Trg oslobođenja 19 7:00 - 14:00   MAPA
3 36321 Crkvine Crkvine bb -   MAPA
4 15355 Crna Bara Mike Mitrovića 2 8:00 - 13:00   MAPA
5 23328 Crna Bara JNA 48 7:00 - 11:00   MAPA
6 16215 Crna Trava Trg Milentija Popovića bb 7:00 - 9:00   MAPA
7 25220 Crvenka Maršala Tita 125 7:00 - 15:30   MAPA
8 32101 Čačak 1 Gradsko šetalište 28 7:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
9 32102 Čačak 2 Železnička kolonija bb 8:30 - 16:00 8:30 - 15:00 MAPA
10 32103 Čačak 3 Heroja Đurakića 1 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
11 32104 Čačak 4 Radnih brigada 21 8:00 - 15:00 8:00 - 9:00 MAPA
12 32105 Čačak 5 Čačanski partizanski odred 5 8:00 - 15:00   MAPA
13 32106 Čačak 6 Vojvode Stepe 228 9:00 - 15:30   MAPA
14 31310 Čajetina Kralja Aleksandra Karađorđevića 19 8:00 - 14:15 8:00 - 10:45 MAPA
15 24220 Čantavir Trg Petefi brigade 4 7:00 - 13:30 7:00 - 11:00 MAPA
16 21413 Čelarevo Slovačka 39 8:00 - 14:00 9:00 - 13:00 MAPA
17 21233 Čenej Vuka Karadžića 289 8:00 - 14:00   MAPA
18 23266 Čenta Čarnojevićeva 12 8:00 - 13:30 8:00 - 10:30 MAPA
19 21311 Čerević Kralja Petra prvog 11 8:00 - 14:00   MAPA
20 23215 Čestereg Maršala Tita 49 7:30 - 13:30   MAPA
21 37208 Čitluk JNA 5 7:00 - 13:30   MAPA
22 23320 Čoka Potiska 45 7:00 - 13:00 7:00 - 10:00 MAPA
23 25210 Čonoplja Marka Oreškovića 56 7:00 - 13:00   MAPA
24 36220 Čukojevac Čukojevac bb 9:00 - 15:00   MAPA
25 21238 Čurug Svetog Save 63 8:00 - 14:00 9:00 - 13:00 MAPA
26 37210 Ćićevac Karađorđeva 126 8:00 - 13:30 8:00 - 12:00 MAPA
27 35230 Ćuprija Kneza Miloša 2 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
28 34305 Darosava Darosava bb 8:00 - 14:00   MAPA
29 26214 Debeljača Maršala Tita 7 7:00 - 14:00   MAPA
30 15214 Debrc Debrc bb 8:00 - 13:00 8:00 - 13:00 MAPA
31 26225 Deliblato Maršala Tita 104 7:00 - 14:00   MAPA
32 25254 Deronje Arsenija trećeg Čarnojevića 14 7:00 - 7:30   MAPA
33 34221 Desimirovac Desimirovac bb 7:30 - 11:00   MAPA
34 35213 Despotovac Despota Stefana Lazarevića 12 7:30 - 13:00 7:30 - 11:30 MAPA
35 21468 Despotovo Trg oslobođenja 4 8:00 - 14:00   MAPA
36 36305 Deževa Deževa bb 7:30 - 14:30   MAPA
37 18320 Dimitrovgrad Balkanska 4 7:00 - 14:00 8:00 - 10:30 MAPA
38 11272 Dobanovci Ugrinovačka 12 8:00 - 18:30 8:00 - 14:00 MAPA
39 12224 Dobra Maršala Tita 26 8:00 - 12:00   MAPA
40 15235 Dobrić Milačka mala 2 8:00 - 12:30   MAPA
41 26227 Dolovo Kralja Petra I 5 7:00 - 13:30   MAPA
42 18410 Doljevac Nikole Tesle 30 8:00 - 15:00 7:00 - 12:00 MAPA
43 15317 Donja Borina Batar bb 8:00 - 13:00   MAPA
44 11326 Donja Livadica Vožda Karađorđa 53 -   MAPA
45 35255 Donja Mutnica Donja Mutnica bb 7:00 - 14:00   MAPA
46 18414 Donje Crnatovo Donje Crnatovo bb 7:00 - 8:00   MAPA
47 35258 Donje Vidovo Donje Vidovo bb 8:00 - 11:00   MAPA
48 19220 Donji Milanovac Kralja Petra prvog bb 8:00 - 13:00   MAPA
49 25243 Doroslovo Nikole Tesle 50 7:00 - 8:00   MAPA
50 15311 Draginac Četrnaesti oktobar bb 8:00 - 13:00   MAPA
51 15226 Draginje Draginje bb 8:00 - 13:00   MAPA
52 34231 Dragobraća Dragobraća bb 8:00 - 14:00   MAPA
53 35272 Dragocvet Dragocvet 1 7:00 - 14:00   MAPA
54 35262 Dragoševac-UP Dragoševac bb 8:00 - 11:00   MAPA
55 35265 Dragovo Dragovo bb 8:00 - 13:30   MAPA
56 18223 Draževac Draževac bb 7:00 - 11:00   MAPA
57 11506 Draževac Draževačka 141 8:00 - 14:00   MAPA
58 35257 Drenovac Drenovac bb 8:00 - 11:00   MAPA
59 15212 Drenovac Vojvode Stepe 2 8:00 - 13:30   MAPA
60 15359 Dublje Đenerala Draže Mihajlovića 7 8:00 - 13:30   MAPA
61 12255 Duboka Glavna bb 8:00 - 11:00   MAPA
62 35218 Duboka-UP Duboka bb 8:00 - 11:00   MAPA
63 18406 Dubovo Dubovo bb 7:00 - 8:00   MAPA
64 11561 Dudovica 12. septembra 1 7:00 - 13:00   MAPA
65 36312 Duga Poljana Duga Poljana bb 9:00 - 14:00   MAPA
66 18405 Džigolj Džigolj 999 7:00 - 10:00   MAPA
67 23335 Đala Zmaj Jovina 12 7:00 - 11:00   MAPA
68 21239 Đurđevo Kralja Petra prvog 63 8:00 - 14:00 9:00 - 13:00 MAPA
69 23203 Ečka Ljubljanska bb 7:30 - 13:30 7:30 - 11:00 MAPA
70 23208 Elemir Žarka Zrenjanina 10 7:30 - 13:30 7:30 - 11:30 MAPA
71 22230 Erdevik Svetog Save (Pionirski park) 1 -   MAPA
72 24323 Feketić Maršala Tita 31 7:00 - 13:30 7:00 - 11:30 MAPA
73 21410 Futog Cara Lazara 19 8:00 - 19:00 8:00 - 13:00 MAPA
74 21409 Futog Sime Šolaje 52 8:00 - 14:00   MAPA
75 18240 Gadžin Han Miloša Obilića bb 7:30 - 15:00 7:00 - 11:00 MAPA
76 26223 Gaj Trg oslobođenja bb 7:00 - 14:00   MAPA
77 21432 Gajdobra Nevesinjska 7 8:00 - 14:00   MAPA
78 25282 Gakovo Žarka Zrenjanina 1a 7:00 - 12:30   MAPA
79 21247 Gardinovci Kralja Petra prvog 43 8:00 - 11:00   MAPA
80 35261 Glavinci - UP Preko velikog mosta desno 7:00 - 10:00   MAPA
81 37251 Globoder Globoder bb 8:00 - 13:30   MAPA
82 26202 Glogonj JNA 18 7:00 - 14:00   MAPA
83 35222 Glogovac Put za Jagodinu 4 7:00 - 14:00   MAPA
84 21412 Gložan Mihajla Pagača 61 8:00 - 14:00   MAPA
85 15356 Glušci Miće Perišića 2 8:00 - 13:00 8:00 - 12:30 MAPA
86 12223 Golubac Golubački trg 9 8:00 - 13:30 8:00 - 11:45 MAPA
87 22308 Golubinci Putinačka 18 8:00 - 12:30 8:00 - 11:00 MAPA
88 34206 Gornja Sabanta - UP Gornja Sabanta bb 7:00 - 12:00   MAPA
89 14243 Gornja Toplica Gornja Toplica bb 8:00 - 14:00   MAPA
90 18202 Gornja Toponica Stevana Sinđelića 54 7:00 - 14:00   MAPA
91 32215 Gornja Trepča Blagoja Paunovića bb 7:30 - 14:00   MAPA
92 15231 Gornja Vranjska Mioša Stojićevića Pocerca 50 08:00 - 14:00   MAPA
93 18204 Gornji Matejevac Vinogradarska 3 7:00 - 14:00   MAPA
94 32300 Gornji Milanovac Heroja Draževića 1 8:00 - 16:45 8:00 - 14:00 MAPA
95 32301 Gornji Milanovac Cara Dušana 2 8:00 - 15:00   MAPA
96 37221 Gornji Stepoš Gornji Stepoš bb 7:00 - 10:00   MAPA
97 21237 Gospođinci Kralja Petra prvog 18 8:00 - 14:00 9:00 - 13:00 MAPA
98 24411 GP Horgoš Granični prelaz Horgoš bb 0:00 - 13:30 0:00 - 12:30 MAPA
99 24205 GP Kelebija Granični prelaz Kelebija bb 0:00 - 16:00 0:00 - 14:30 MAPA
100 11508 Grabovac Školska bb 8:00 - 14:00   MAPA
101 38205 Gračanica Kralja Milutina bb 7:00 - 17:00   MAPA
102 16220 Grdelica Dvadesetdevetog novembra bb 7:30 - 13:30   MAPA
103 19341 Grljan-UP Petra Vitanovića 45 7:00 - 11:00   MAPA
104 11306 Grocka Bulevar oslobođenja 24 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
105 34202 Grošnica - UP Oktobarskih žrtava 226 8:00 - 14:00   MAPA
106 34230 Gruža Gruža bb 8:00 - 14:00   MAPA
107 32230 Guča Bogdana Kapelana 3 8:00 - 15:00 8:00 - 8:30 MAPA
108 24312 Gunaroš Maršala Tita 81 7:00 - 8:30   MAPA
109 24414 Hajdukovo Borisa Kidriča 20 7:00 - 14:00   MAPA
110 23235 Hetin Borisa Kidriča 67 7:30 - 11:30   MAPA
111 24410 Horgoš Ulica Bartok Bele 2a 7:00 - 13:30 7:00 - 12:00 MAPA
112 26207 Idvor Žarka Zrenjanina 2a 7:00 - 11:00   MAPA
113 23323 Iđoš Svetosavska 20 7:00 - 14:00   MAPA
114 26352 Ilandža Miloša Crnjanskog 98 7:00 - 14:00   MAPA
115 34203 Ilićevo Devetnaestog oktobra 75b 8:00 - 14:30   MAPA
116 22320 Inđija Vojvode Stepe 14 8:00 - 17:30 8:00 - 12:30 MAPA
117 22319 Inđija Miroslava Antića 1 7:30 - 14:30   MAPA
118 22406 Irig Vojvode Putnika 3 8:00 - 13:30 7:00 - 11:00 MAPA
119 32250 Ivanjica Venijamina Marinkovića 10 8:00 - 15:45   MAPA
120 26201 Jabuka Maršala Tita 1 8:00 - 14:00   MAPA
121 11412 Jagnjilo Janka Badžaka 82 7:00 - 14:00   MAPA
122 35000 Jagodina Narodnog fronta 2 7:00 - 18:00 7:00 - 14:00 MAPA
123 35102 Jagodina 2 Kralja Petra prvog 1A 8:00 - 15:00   MAPA
124 35103 Jagodina 3 Kneginje Milice 135 7:00 - 12:30 7:00 - 13:00 MAPA
125 35104 Jagodina 4 Kragujevačkog oktobra bb 7:00 - 17:30 7:00 - 13:00 MAPA
126 11276 Jakovo Prote Stamatovića 12 8:00 - 14:00   MAPA
127 23201 Jankov Most Zemljoradnička 5 7:00 - 10:00   MAPA
128 23250 Jarkovac Trg Stanislava Bukurova 14 7:30 - 13:00   MAPA
129 35241 Jasenovo-UP Jasenovo bb 8:00 - 11:00   MAPA
130 37252 Jasika Milunke Savić bb 7:00 - 13:30   MAPA
131 23230 Jaša Tomić Maršala Tita 74 7:30 - 13:30 7:30 - 10:45 MAPA
132 23327 Jazovo Maršala Tita 120 7:00 - 11:00   MAPA
133 18206 Jelašnica Zadrugarska 1 7:00 - 10:00   MAPA
134 36345 Jošanička Banja Milunke Savić 28 7:00 - 13:30   MAPA
135 35205 Jovac Jovac bb 8:00 - 11:00   MAPA
136 11562 Junkovac Trg oslobođenja bb 8:00 - 14:00   MAPA
137 26212 Kačarevo Narodnog fronta 23 8:00 - 14:00   MAPA
138 21241 Kać Kralja Petra I 2 8:00 - 18:30 8:00 - 13:00 MAPA
139 11130 Kaluđerica Kralja Petra prvog 7a 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
140 11053 Kaluđerica 2 Svetislava Ristića 2 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
141 14252 Kamenica Kamenica 1 8:00 - 12:30   MAPA
142 24420 Kanjiža Trg pijačni 1 7:00 - 15:30 7:00 - 12:00 MAPA
143 37256 Kaonik Kaonik bb 7:00 - 13:00   MAPA
144 21421 Karađorđevo Kralja Petra I 13 8:00 - 11:00   MAPA
145 25255 Karavukovo Žarka Zrenjanina 86 7:00 - 12:00   MAPA
146 24407 Kevi Aranj Janoša 2 7:00 - 9:00   MAPA
147 23307 Kikinda Trg srpskih dobrovoljaca 12 7:00 - 14:00   MAPA
148 23304 Kikinda Miloša Velikog 83 7:00 - 13:30   MAPA
149 23300 Kikinda Generala Drapšina 26 7:00 - 15:10 7:00 - 13:30 MAPA
150 23302 Kikinda Žarka Zrenjanina 47 7:00 - 14:00   MAPA
151 23306 Kikinda Miloševački drum 34 7:00 - 13:40   MAPA
152 23301 Kikinda Svetosavska 25 7:00 - 13:40   MAPA
153 21211 Kisač Dr Janka Gombara 95 8:00 - 14:00 9:00 - 13:00 MAPA
154 19320 Kladovo Dvadesetdrugog septembra 1 7:00 - 13:00 7:00 - 12:00 MAPA
155 23211 Klek Save Kovačevića 30 7:30 - 13:00 7:30 - 11:00 MAPA
156 15357 Klenje Cara Dušana 1 8:00 - 12:30   MAPA
157 12258 Klenje Veljka Dugoševića bb 7:00 - 13:00   MAPA
158 25221 Kljajićevo Ive Lole Ribara 47 7:00 - 13:00   MAPA
159 34240 Knić Knić bb 8:00 - 15:30   MAPA
160 23265 Knićanin Karađorđeva 10 7:30 - 14:00   MAPA
161 19350 Knjaževac Kej Dimitrija Tucovića 1 7:00 - 17:00 7:00 - 13:00 MAPA
162 19316 Kobišnica Kobišnica bb 7:00 - 8:00   MAPA
163 15220 Koceljeva Omladinska 1 8:30 - 12:30 8:00 - 12:30 MAPA
164 11431 Kolari Smederevska 2 7:30 - 14:30   MAPA
165 36340 Konarevo Konarevo bb 8:00 - 14:00   MAPA
166 35219 Končarevo Desanke Maksimović bb 8:00 - 11:00   MAPA
167 36354 Kopaonik Kopaonik - Konak Sunčani vrhovi bb 10:00 - 13:00   MAPA
168 16206 Kosančić Kosančić 1 8:00 - 12:00   MAPA
169 31260 Kosjerić Karađorđeva 62 8:00 - 13:15   MAPA
170 38260 Kosovska Kamenica Kosovska Kamenica bb 7:00 - 11:00   MAPA
171 38220 Kosovska Mitrovica Kralja Petra I 108 7:00 - 19:00   MAPA
172 12208 Kostolac Trg bratstva i jedinstva 2 8:00 - 16:00 8:00 - 13:00 MAPA
173 11409 Kovačevac Trg Ljubomira Ivanovića Gedže 14 7:00 - 14:00   MAPA
174 26210 Kovačica JNA 64 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
175 21243 Kovilj Laze Kostića 74 8:00 - 14:00 9:00 - 13:00 MAPA
176 26220 Kovin Poštanska 1 7:00 - 18:00 7:00 - 12:30 MAPA
177 34216 Kragujevac Gornjomilanovačka 41 8:00 - 14:30   MAPA
178 34000 Kragujevac Kralja Petra I 30 7:00 - 18:00 7:00 - 18:00 MAPA
179 34110 Kragujevac 10 Atinska 3 8:00 - 16:45 7:00 - 14:45 MAPA
180 34111 Kragujevac 11 Kralja Milana četvrtog 17 8:00 - 16:30 7:00 - 14:00 MAPA
181 34112 Kragujevac 12 Daničićeva 120 7:00 - 16:30 7:00 - 14:00 MAPA
182 34113 Kragujevac 13 Kralja Milutina 2a 8:00 - 16:15 8:00 - 14:00 MAPA
183 34114 Kragujevac 14 Kralja Aleksandra I Karađorđevića 103 7:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
184 34115 Kragujevac 15 Radomira Bugarskog Bate 1b 7:00 - 16:00 7:00 - 13:40 MAPA
185 34117 Kragujevac 17 (radi i nedeljom) Save Kovačevića 48a 8:00 - 17:30 8:00 - 20:00 MAPA
186 34103 Kragujevac 3 Šumadijska 1a 7:00 - 17:30 7:00 - 15:00 MAPA
187 34104 Kragujevac 4 Kosovska 53 8:00 - 17:00   MAPA
188 34105 Kragujevac 5 Kneza Mihaila 158a 8:00 - 16:00 8:00 - 14:00 MAPA
189 34106 Kragujevac 6 Partizanskih kurira 86 8:00 - 14:00   MAPA
190 34107 Kragujevac 7 Karađorđeva 6 7:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
191 34108 Kragujevac 8 Ilindenska 20a 8:00 - 16:00 8:00 - 14:00 MAPA
192 34109 Kragujevac 9 (radi i nedeljom) Bulevar kraljice Marije 56 10:00 - 16:30 10:00 - 20:00 MAPA
193 23231 Krajišnik Slavka Rodića 64 7:30 - 13:30 7:30 - 11:00 MAPA
194 36101 Kraljevo Cara Lazara 37 7:00 - 17:30 7:00 - 15:00 MAPA
195 36102 Kraljevo 2 Hajduk Veljkova 72 8:00 - 17:30 8:00 - 14:00 MAPA
196 36103 Kraljevo 3 Izletnička 4 7:00 - 17:15 7:00 - 14:00 MAPA
197 36104 Kraljevo 4 Karađorđeva 224 7:30 - 14:30   MAPA
198 36105 Kraljevo 5 Obilićeva 69 7:00 - 17:00 7:00 - 13:00 MAPA
199 36000 Kraljevo 6 Jovana Deroka 6 7:00 - 18:00 7:00 - 14:00 MAPA
200 36108 Kraljevo 8 Dušana Popovića 24 7:00 - 13:30   MAPA
201 22325 Krčedin Cara Dušana 1 7:00 - 14:00   MAPA
202 12316 Krepoljin Trg jasenovačkih rudara 7 8:00 - 14:00 8:00 - 11:00 MAPA
203 24341 Krivaja Maršala Tita bb 6:00 - 8:00   MAPA
204 22314 Krnješevci Vojačka 21 8:00 - 10:30   MAPA
205 11319 Krnjevo Nikole Pašića 17 8:00 - 15:00   MAPA
206 15314 Krupanj Maršala Tita 2 8:00 - 12:00 8:00 - 12:00 MAPA
207 37103 Krusevac 3 Vece Korčagina 54 7:00 - 17:30 8:00 - 13:30 MAPA
208 37106 Krusevac 6 Kneza Miloša bb 7:00 - 13:30   MAPA
209 35227 Krušar Krušar bb 7:00 - 14:00   MAPA
210 25225 Kruščić Vladimira Nazora 21 7:00 - 8:00   MAPA
211 37000 Kruševac Nemanjina 2 8:00 - 18:00 8:00 - 16:00 MAPA
212 37102 Kruševac 2 Cara Lazara 1 7:00 - 17:30 8:00 - 12:30 MAPA
213 37104 Kruševac 4 Čehovljeva 3 7:00 - 17:30 8:00 - 12:30 MAPA
214 37105 Kruševac 5 Mićuna Pavlovića 15 8:00 - 14:00   MAPA
215 37107 Kruševac 7 Blaže Dumovića 66 8:00 - 14:00   MAPA
216 37108 Kruševac 8 Dragomira Ljubisavljevića bb 7:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
217 21466 Kucura Oslobođenja 1e 8:00 - 14:00 9:00 - 12:30 MAPA
218 12240 Kučevo Svetog Save 121 8:00 - 13:00 8:00 - 10:30 MAPA
219 12241 Kučevo 3 Žike Popovića 64 7:30 - 13:00   MAPA
220 22224 Kukujevci Vojvode Sinđelića 2 7:00 - 11:30   MAPA
221 25230 Kula Lenjinova 1 7:00 - 15:30 7:00 - 7:30 MAPA
222 25231 Kula Veljka Vlahovića 63 7:00 - 7:30   MAPA
223 21472 Kulpin Školska 35 8:00 - 14:00   MAPA
224 23271 Kumane Trg slobode 2 7:30 - 13:30 7:30 - 11:00 MAPA
225 37222 Kupci Centar bb 8:00 - 13:20   MAPA
226 25262 Kupusina (otprema narednog dana) Somborski put 4 7:00 - 13:30   MAPA
227 18430 Kuršumlija Kosovska 2 7:00 - 13:30 8:00 - 11:00 MAPA
228 11425 Kusadak Prva 30 7:00 - 14:00   MAPA
229 35226 Kušiljevo Vojvode Mišića 2 7:00 - 12:00   MAPA
230 22223 Kuzmin Zadružna 1 8:00 - 12:00   MAPA
Za optimalni pregled sadržaja sajta preporučujemo: Internet Explorer v8, Mozilla Firefox i Google Chrome