Pošte za prijem pošiljaka Danas za sutra A-Z

Red. br. Pošt.
broj
Pošta Adresa Radno vreme Mapa
radni dan subota
1 24430 Ada Maršala Tita 6 7:00 - 15:00 7:00 - 11:00 MAPA
2 36203 Adrani Adrani bb 8:30 - 15:00   MAPA
3 25212 Aleksa Šantić Solunskih dobrovoljaca 1 7:00 - 7:30   MAPA
4 12370 Aleksandrovac Kralja Aleksandra Obrenovića 61 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
5 37230 Aleksandrovac Dvadesetdeveti novembar 73 8:00 - 12:30 8:00 - 12:30 MAPA
6 23217 Aleksandrovo Mihajla Pupina 49 8:00 - 13:30 8:00 - 11:10 MAPA
7 18220 Aleksinac Knjaza Miloša 125 7:00 - 17:00 7:00 - 14:00 MAPA
8 26310 Alibunar Trg slobode 1 8:00 - 14:00 8:00 - 11:00 MAPA
9 25260 Apatin Srpskih vladara 5 7:00 - 15:30 7:00 - 10:00 MAPA
10 23207 Aradac Trg palih boraca 1 7:30 - 13:00 7:30 - 11:30 MAPA
11 34300 Aranđelovac Ilije Garašanina 28 8:00 - 15:45 7:00 - 12:45 MAPA
12 34303 Aranđelovac 3 Knjaza Miloša 76 7:00 - 15:00   MAPA
13 31230 Arilje Svetog Ahilija 35 8:00 - 14:45   MAPA
14 11423 Azanja Palanačke čete 50 7:30 - 14:30   MAPA
15 18330 Babušnica Živojina Nikolića - Brke 12 8:00 - 13:00   MAPA
16 21420 Bač Trg dr Zorana Đinđića 8 8:00 - 13:30 8:00 - 12:30 MAPA
17 37265 Bačina Centar bb 7:00 - 12:30   MAPA
18 22225 Bačinci Sremska 1 7:00 - 11:30   MAPA
19 21402 Bačka Palanka Trg oslobođenja 10 8:00 - 14:00   MAPA
20 21400 Bačka Palanka Kralja Petra I 20 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
21 21401 Bačka Palanka (privremeno zatvorena) Kralja Petra I 83 8:00 - 14:00   MAPA
22 24300 Bačka Topola Maršala Tita 42 7:00 - 15:30 7:00 - 11:30 MAPA
23 24302 Bačka Topola (privremeno zatvorena) Glavna 110 8:00 - 14:00   MAPA
24 25242 Bački Brestovac Vojvođanska 75 7:00 - 13:00   MAPA
25 25252 Bački Gračac Lička 21 7:00 - 13:00   MAPA
26 21234 Bački Jarak Novosadska 70 8:00 - 14:00   MAPA
27 25272 Bački Monoštor Ivana Gorana Kovačića 28 7:00 - 13:00   MAPA
28 21470 Bački Petrovac Kolarova 4 8:00 - 14:00 8:00 - 13:00 MAPA
29 24415 Bački Vinogradi Beogradska 25 7:00 - 14:00   MAPA
30 21465 Bačko Dobro Polje Maršala Tita 93 8:00 - 13:30 9:00 - 13:00 MAPA
31 21217 Bačko Gradište Lenjinova 9 8:00 - 14:00 9:00 - 13:00 MAPA
32 21429 Bačko Novo Selo Dr Zorana Đinđića 22 8:00 - 11:00   MAPA
33 21226 Bačko Petrovo Selo Patrijarha Vićentija Prodanova 12a 8:00 - 14:00 9:00 - 12:30 MAPA
34 15358 Badovinci Pop Tešina 3 8:00 - 12:30 8:00 - 12:30 MAPA
35 35204 Bagrdan Bagrdan bb 7:00 - 10:00   MAPA
36 31250 Bajina Bašta Vuka Karadžića 7 8:00 - 15:00   MAPA
37 24210 Bajmok Ive Lole Ribara 1 7:00 - 15:00 7:00 - 12:00 MAPA
38 24331 Bajša Zakina 4 7:00 - 10:00   MAPA
39 36344 Baljevac Boška Buhe 5 7:30 - 14:00   MAPA
40 23251 Banatska Dubica Božidara Kojića 1 7:30 - 11:30   MAPA
41 23315 Banatska Topola Vuka Karadžića 24 7:00 - 11:00   MAPA
42 26234 Banatski Brestovac Maršala Tita 7 7:00 - 14:00   MAPA
43 23213 Banatski Dvor Železnička 17 7:30 - 13:30   MAPA
44 26320 Banatski Karlovac Nemanjina 63 7:00 - 14:00   MAPA
45 23332 Banatsko Aranđelovo Partizanska 93 7:00 - 13:00   MAPA
46 23216 Banatsko Karađorđevo Solunskih dobrovoljaca 20 7:30 - 13:30 8:00 - 11:15 MAPA
47 26314 Banatsko Novo Selo Ive Lole Ribara 34 8:00 - 14:00   MAPA
48 23312 Banatsko Veliko Selo Omladinska 2 7:00 - 13:00   MAPA
49 21312 Banoštor Svetozara Markovića 33 8:00 - 11:00   MAPA
50 22303 Banovci - Dunav Banovci Dunav MZ/1 8:00 - 15:30 8:00 - 11:30 MAPA
51 15316 Banja Koviljača Maršala Tita 130 8:00 - 13:00 8:00 - 13:00 MAPA
52 15325 Banja Koviljača Park 4 8:00 - 14:00   MAPA
53 14214 Banjani Banjani 1 9:00 - 12:00   MAPA
54 11460 Barajevo Svetosavska 4 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
55 26205 Baranda Trg maršala Tita 9 7:00 - 14:00   MAPA
56 18426 Barbatovac Barbatovac 999 7:00 - 14:00   MAPA
57 11504 Barič Obrenovački put 140 8:00 - 14:00 8:00 - 13:00 MAPA
58 11565 Baroševac Ivanjdanska 49 8:00 - 14:00   MAPA
59 23316 Bašaid Vojvođanska 67 7:00 - 14:00   MAPA
60 34227 Batočina Karađorđev trg 4 8:00 - 16:00 7:00 - 14:00 MAPA
61 26222 Bavanište Trg Zorana Đurđeva 6 7:00 - 14:00   MAPA
62 21220 Bečej Danila Kiša 2 8:00 - 16:00 8:00 - 13:00 MAPA
63 11279 Bečmen Nikole Tesle 2 7:30 - 13:30   MAPA
64 11308 Begaljica Borisa Kidriča 211 8:00 - 15:00   MAPA
65 21411 Begeč Kralja Petra Prvog 31 8:00 - 14:00   MAPA
66 26340 Bela Crkva Beli trg 11 7:00 - 15:30 7:00 - 12:30 MAPA
67 18310 Bela Palanka Krste Jocića 2 8:00 - 15:00 7:00 - 12:00 MAPA
68 31311 Bela Zemlja Popova voda bb 8:00 - 14:45   MAPA
69 14246 Belanovica Lomina 2 7:00 - 11:30   MAPA
70 22306 Belegiš Kralja Petra I 38 8:00 - 13:30   MAPA
71 11223 Beli Potok-UP Vase Čarapića 53 7:30 - 14:00 8:00 - 13:00 MAPA
72 18424 Beloljin Beloljin 999 7:00 - 14:00   MAPA
73 35263 Belušić Belušić bb 7:00 - 14:00   MAPA
74 11461 Beljina (otprema narednog dana) Trg šeste ličke 12 8:00 - 11:00   MAPA
75 21300 Beočin Trg cara Lazara 8 8:00 - 14:00 8:00 - 12:30 MAPA
76 11101 Beograd 1 (radi i nedeljom) Takovska 2 7:00 - 17:00 7:00 - 15:30 MAPA
77 11106 Beograd 10 Cara Dušana 14 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
78 11190 Beograd 100 Bačka 11a 8:00 - 14:40   MAPA
79 11138 Beograd 101 Stevana Brakusa 4 9:00 - 16:00   MAPA
80 11129 Beograd 102 Višegradska 26 7:00 - 14:00   MAPA
81 11139 Beograd 103 Blagoja Parovića 102 8:30 - 15:30   MAPA
82 11147 Beograd 104 Palisadska 1g 8:00 - 17:00 8:00 - 13:30 MAPA
83 11150 Beograd 105 Bulevar umetnosti 16a 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
84 11164 Beograd 106 (radi i nedeljom) Salvadora Aljendea 18 8:00 - 17:00 8:00 - 15:30 MAPA
85 11163 Beograd 107 Bačvanska 21 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
86 11281 Beograd 108 Jovana Brankovića 10 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
87 11091 Beograd 109 17. oktobra 291 9:00 - 14:30 9:00 - 13:00 MAPA
88 11107 Beograd 11 Kruševačka 48 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
89 11122 Beograd 110 Slobodana Jovanovića 2 8:00 - 17:00 8:00 - 12:00 MAPA
90 11159 Beograd 111 (prijem do 2 kg) Radnička 63 8:00 - 17:00 8:00 - 14:30 MAPA
91 11166 Beograd 112 Kralja Milana 14 8:30 - 15:30   MAPA
92 11167 Beograd 113 Njegoševa 7 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
93 11168 Beograd 114 Kneza Miloša 24 7:30 - 14:30   MAPA
94 11169 Beograd 115 Kneza Miloša 81 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
95 11196 Beograd 116 (radi i nedeljom) Gandijeva 21 8:00 - 17:00 8:00 - 16:00 MAPA
96 11140 Beograd 117 (prijem do 2 kg) Kneza Višeslava 63 10:00 - 15:00 10:00 - 14:00 MAPA
97 11158 Beograd 118 Dubrovačka 35 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
98 11197 Beograd 119 Jurija Gagarina 153a, TC 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
99 11108 Beograd 12 Bulevar despota Stefana 68a 8:00 - 17:00 8:00 - 14:30 MAPA
100 11350 Beograd 120 Katićeva 14 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
101 11254 Beograd 121 Lole Ribara 156 9:00 - 15:00 9:00 - 13:00 MAPA
102 11198 Beograd 123 (radi i nedeljom) Bulevar umetnosti 4 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
103 11072 Beograd 126 Bulevar Mihaila Pupina 16 8:00 - 15:10 - MAPA
104 11081 Beograd 128 Bulevar Nikole Tesle 42 a 8:00 - 15:00   MAPA
105 11073 Beograd 129 Jurija Gagarina 153a -   MAPA
106 11142 Beograd 13 Koste Glavinića 7a 8:00 - 16:00 8:00 - 14:00 MAPA
107 11051 Beograd 130 Veljka Dugoševića 19 8:00 - 15:00   MAPA
108 11074 Beograd 132 Bulevar Crvene armije 11g 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
109 11032 Beograd 133 (prijem do 2 kg) Ace Joksimovića 2b 8:00 - 17:00   MAPA
110 11076 Beograd 134 Nedeljka Gvozdenovića br. 22a, lokal 18 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
111 11283 Beograd 135 Borhesova 25 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
112 11092 Beograd 136 (prijem do 2 kg) Miška Kranjca 12 7:30 - 17:00   MAPA
113 11236 Beograd 137-UP Aleksandra Vojinovića 78v 8:00 - 14:30 8:00 - 13:00 MAPA
114 11093 Beograd 138-UP Pere Velimirovića 17 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
115 11061 Beograd 139 (radi i nedeljom) Takovska 2 19:00 - 7:00 19:00 - 7:00 MAPA
116 11109 Beograd 14 Bulevar kralja Aleksandra 121 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
117 11078 Beograd 140 UP (radi i nedeljom) Nehruova 68B 8:00 - 18:30 8:00 - 15:30 MAPA
118 11052 Beograd 141 Bulevar kralja Aleksandra 516ž 8:00 - 16:30 8:00 - 14:00 MAPA
119 11079 Beograd 142 Đorđa Stanojevića 35 9:30 - 17:00   MAPA
120 11082 Beograd 143(privremeno zatvorena) Jurija Gagarina 16 10:00 - 19:00 10:00 - 19:00 MAPA
121 11083 Beograd 144(privremeno zatvorena) Bulevar Mihaila Pupina 4 10:00 - 19:00 10:00 - 19:00 MAPA
122 11011 Beograd 145 (radi i nedeljom) Zaplanjska 32 8:00 - 17:00 8:00 - 16:00 MAPA
123 11084 Beograd 146 Ugrinovačka 210 b 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
124 11041 Beograd 147 (prijem do 2 kg) Generala Štefanika 25, objekat 3G, lamela 1, lokal 2 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
125 11110 Beograd 15 Maksima Gorkog 2 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
126 11062 Beograd 150 (radi nedeljom) Višnjička 84 9:00 - 17:00 9:00 - 15:30 MAPA
127 11054 Beograd 151 Vojislava Ilića 69 8:00 - 17:00 8:00 - 14:30 MAPA
128 11042 Beograd 152 Bulevar JNA 26 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
129 11055 Beograd 153 Živka Davidovića 86 8:00 - 17:00 8:00 - 16:00 MAPA
130 11056 Beograd 154 Dimitrija Tucovića 148 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
131 11043 Beograd 156 Vojvode Vlahovića 2 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
132 11111 Beograd 17 Bulevar kralja Aleksandra 84 8:00 - 17:00 8:00 - 14:30 MAPA
133 11162 Beograd 18 Višnjička 110 v 8:00 - 15:00   MAPA
134 11112 Beograd 19 Lomina 7 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
135 11113 Beograd 20 Savska 17 a 8:00 - 15:00   MAPA
136 11114 Beograd 21 Učiteljska 60 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
137 11050 Beograd 22 Ustanička 182 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
138 11115 Beograd 23 Bulevar oslobođenja 51 8:00 - 16:30 8:00 - 14:00 MAPA
139 11143 Beograd 24 Meštrovićeva 32 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
140 11210 Beograd 26 Krnjača - Zrenjaninski put bb 8:00 - 17:00 8:00 - 12:30 MAPA
141 11070 Beograd 27 Pohorska 2 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
142 11116 Beograd 28 Ruzveltova 29 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
143 11117 Beograd 29 Gospodar Jevremova 17 8:00 - 15:00   MAPA
144 11102 Beograd 3 Zmaj Jovina 17 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
145 11172 Beograd 30 Pariske komune 13 9:00 - 17:00   MAPA
146 11118 Beograd 32 Maksima Gorkog 89 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
147 11040 Beograd 33 Neznanog junaka 2a 8:00 - 15:00 8:00 - 15:00 MAPA
148 11119 Beograd 34 Mileševska 66 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
149 11120 Beograd 35 Kraljice Marije 3 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
150 11121 Beograd 36 Gundulićev venac 12 8:00 - 15:00   MAPA
151 11060 Beograd 38 Patrisa Lumumbe 50 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
152 11144 Beograd 39 Vojvode Stepe 298 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
153 11103 Beograd 4 Nušićeva 16 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
154 11131 Beograd 40 Požeška 146 8:00 - 18:00 8:00 - 14:00 MAPA
155 11145 Beograd 41 Maršala Tita 126 8:00 - 15:00   MAPA
156 11173 Beograd 42 Bulevar Zorana Đinđića 44 8:00 - 17:00 7:30 - 13:30 MAPA
157 11174 Beograd 43 Jurija Gagarina 225 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
158 11123 Beograd 44 Železnička 4 8:00 - 14:30   MAPA
159 11124 Beograd 45 Nemanjina 22 8:00 - 15:00   MAPA
160 11146 Beograd 46 (u vreme sajma) Bulevar vojvode Mišića 14 8:00 - 17:00   MAPA
161 11010 Beograd 48 Kumodraška 153 8:00 - 17:00 8:00 - 14:30 MAPA
162 11191 Beograd 49 Kanarevo brdo 42 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
163 11104 Beograd 5 Beogradska 8 08:0 - 17:00 08:00 - 15:00 MAPA
164 11192 Beograd 50 Milorada Draškovića 28 8:00 - 16:30 8:00 - 14:00 MAPA
165 11125 Beograd 51 Bulevar despota Stefana 10 9:00 - 16:00   MAPA
166 11176 Beograd 52 Narodnih heroja 42 8:00 - 17:00 7:30 - 13:30 MAPA
167 11177 Beograd 53 Jurija Gagarina 81 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
168 11134 Beograd 54 (privremeno zatvorena) Poručnika Spasića i Mašere 88 8:00 - 15:00   MAPA
169 11179 Beograd 55 Bulevar Zorana Đinđića 80 8:00 - 14:40   MAPA
170 11126 Beograd 56 Nikole Grulovića 14 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
171 11127 Beograd 57 Bulevar kralja Aleksandra 221 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
172 11170 Beograd 58 (Privremeno zatvorena) Milentija Popovića 9 (Sava Centar) 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
173 11180 Beograd 59 (radi i nedeljom) Aerodrom 0:00 - 16:30 0:00 - 13:30 MAPA
174 11000 Beograd 6 (radi i nedeljom) Savska 2 8:00 - 17:00 8:00 - 16:00 MAPA
175 11148 Beograd 60 Paunova 24 8:00 - 17:00   MAPA
176 11193 Beograd 61 Borska 15a 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
177 11187 Beograd 62 Milutina Milankovića 34 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
178 11152 Beograd 63 Kumodraška 378 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
179 11149 Beograd 64 Zaplanjska 86 8:00 - 14:00   MAPA
180 11151 Beograd 65 Borivoja Stevanovića 4 8:00 - 17:00 8:00 - 12:00 MAPA
181 11188 Beograd 67 Dr Ivana Ribara 91 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
182 11135 Beograd 68 Ratka Mitrovića 141 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
183 11136 Beograd 69 Kosmajska 58 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
184 11105 Beograd 7 Neznanog junaka 38 10:00 - 14:30   MAPA
185 11154 Beograd 70 (prijem do 2 kg) Crnotravska 17-VMA (petkom od 7:30 do 14:30) 7:30 - 18:30   MAPA
186 11189 Beograd 71 Tošin bunar 155 9:00 - 15:30   MAPA
187 11137 Beograd 73 Patrijarha Joanikija 28 8:00 - 16:30 8:00 - 14:00 MAPA
188 11160 Beograd 74 Mirijevski venac 22 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
189 11090 Beograd 75 Pilota Mihaila Petrovića 8 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
190 11165 Beograd 76 Sretena Mladenovića - Mike 27a 8:00 - 16:30 8:00 - 14:00 MAPA
191 11156 Beograd 77 (privremeno zatvorena) Veljka Lukića 33 9:00 - 14:30   MAPA
192 11128 Beograd 78 Koste Nađa 34a 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
193 11231 Beograd 79 Slavka Miljkovića 98a 8:00 - 16:30 8:00 - 13:30 MAPA
194 11030 Beograd 8 Šumadijski trg 2a 7:30 - 17:00 7:30 - 15:30 MAPA
195 11080 Beograd 80 Glavna 8 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
196 11182 Beograd 81 Prvomajska 8 8:00 - 17:00 8:00 - 14:30 MAPA
197 11183 Beograd 82 Cara Dušana 214 8:30 - 15:15   MAPA
198 11184 Beograd 83 Krajiška 71/a 8:00 - 15:00   MAPA
199 11185 Beograd 84 Dušana Mađarčića 1 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
200 11186 Beograd 85 Momčila Radivojevića 34 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
201 11273 Beograd 87 Batajnica - Bihaćka 1 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
202 11222 Beograd 89 Bulevar JNA 56 8:00 - 16:30 8:00 - 13:00 MAPA
203 11141 Beograd 9 Vojvode Stepe 114 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
204 11221 Beograd 90 Vojvode Stepe 557v 8:00 - 16:30 8:00 - 14:00 MAPA
205 11133 Beograd 91 (privremeno zatvorena) Ratka Resanovića 1 (VTI) 8:00 - 15:00   MAPA
206 11250 Beograd 92 Železnik - Darinke Radović 39 8:00 - 16:30 8:00 - 15:00 MAPA
207 11252 Beograd 93 Bulevar Mihaila Pupina 10Z, lok 64 8:00 - 15:00   MAPA
208 11075 Beograd 97 Palmira Toljatija 5 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
209 11195 Beograd 98 Luke Vojvodića 77a 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
210 11077 Beograd 99 Partizanske avijacije 25 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
211 22324 Beška Kralja Petra I 5 8:00 - 14:00 8:00 - 13:00 MAPA
212 25270 Bezdan Žrtava fašizma 36 7:00 - 12:30 7:30 - 11:30 MAPA
213 35238 Bigrenica-UP Centar bb 8:00 - 11:00   MAPA
214 24206 Bikovo Đure Đakovića 16 8:00 - 10:00   MAPA
215 18420 Blace Kralja Petra I Karađorđevića 28 8:00 - 14:00 8:00 - 11:00 MAPA
216 35217 Bobovo-UP Bobovo bb 8:00 - 12:00   MAPA
217 23274 Bočar Vojvođanska 8 7:30 - 13:30   MAPA
218 21427 Bođani Dr Zorana Đinđića 11 8:00 - 11:00   MAPA
219 15350 Bogatić Mike Mitrovića 2 8:00 - 13:00 8:00 - 13:00 MAPA
220 16254 Bogojevce Vlade Đokića 82 7:00 - 7:30   MAPA
221 25245 Bogojevo Šumska 1 7:30 - 12:30   MAPA
222 19372 Bogovina Donja kolonija bb 7:00 - 8:15   MAPA
223 36341 Bogutovac-UP Bogutovac bb 7:00 - 10:30   MAPA
224 16205 Bojnik Trg slobode 1 7:00 - 12:00 8:00 - 11:00 MAPA
225 23252 Boka Ive Lole Ribara 34 7:30 - 13:30   MAPA
226 11307 Boleč Smederevski put 78 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
227 19370 Boljevac Kneza Miloša 2 8:00 - 13:30 8:00 - 12:00 MAPA
228 11275 Boljevci Braće Kokar 2 8:00 - 14:00   MAPA
229 19210 Bor Đorđa Vajferta 1 7:00 - 15:00 8:00 - 13:30 MAPA
230 19211 Bor 3 Moše Pijade 49 9:00 - 13:30 8:00 - 11:30 MAPA
231 19212 Bor 4 Save Kovačevića 19 9:00 - 13:30 8:00 - 11:00 MAPA
232 19218 Bor 5 Kralja Petra Prvog 16 9:00 - 13:30 8:00 - 11:30 MAPA
233 11214 Borča Ranka Miljića 81 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
234 11216 Borča Bratstva i jedinstva 2g 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
235 11211 Borča Valjevskog odreda 15 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
236 17540 Bosilegrad Georgi Dimitrov 65 8:00 - 12:30   MAPA
237 16232 Bošnjace Bošnjace bb 7:00 - 13:30   MAPA
238 37262 Bošnjane Maršala Tita bb 7:00 - 13:00   MAPA
239 12313 Boževac Cara Lazara Čaršija 25 7:30 - 13:30   MAPA
240 11568 Brajkovac Brajkovac centar bb 8:00 - 14:00   MAPA
241 12222 Braničevo Veljka Vlahovića 2 8:00 - 14:00   MAPA
242 14201 Brankovina Brankovina 1 8:00 - 13:00   MAPA
243 19229 Brestovac Brestovac 7:00 - 08:30   MAPA
244 16253 Brestovac Trg slobode 1 7:00 - 12:00   MAPA
245 19216 Brestovačka Banja Vojvode Radomira Putnika 6 7:00 - 8:30   MAPA
246 15309 Brezjak Brezjak 8:00 - 13:00   MAPA
247 14212 Brgule Brgule 1 7:00 - 11:30   MAPA
248 31305 Brodarevo Bratstva jedinstva 45 8:00 - 11:00   MAPA
249 37220 Brus Lole Ribara bb 8:00 - 12:30 8:00 - 12:00 MAPA
250 19323 Brza Palanka Brza Palanka bb 7:30 - 14:00   MAPA
251 34228 Brzan Brzan bb 8:00 - 10:30   MAPA
252 37225 Brzeće Brzeće bb 7:00 - 12:00   MAPA
253 21242 Budisava Vojvođanska 103 8:00 - 14:00 9:00 - 13:00 MAPA
254 17520 Bujanovac Karađorđa Petrovića 244 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
255 21209 Bukovac Karađorđeva 76 8:00 - 14:00   MAPA
256 34301 Bukovik - UP Bukovik bb 7:00 - 14:00   MAPA
257 35273 Bunar Bunar bb 8:00 - 11:00   MAPA
258 11284 Busije Stefana Kneževića 2 8:00 - 13:00 9:00 - 13:00 MAPA
259 35249 Busilovac - UP Sazdanovska bb 7:00 - 13:00   MAPA
260 15224 Cerovac Cerovac bb 8:00 - 14:00   MAPA
261 26213 Crepaja Trg oslobođenja 19 7:00 - 14:00   MAPA
262 36321 Crkvine Crkvine bb 8:00 - 9:30   MAPA
263 15355 Crna Bara Mike Mitrovića 2 8:00 - 13:00   MAPA
264 23328 Crna Bara (pon, sre, pet) (UP) JNA 48 7:00 - 11:00   MAPA
265 16215 Crna Trava Trg Milentija Popovića bb 7:00 - 9:30   MAPA
266 25220 Crvenka Maršala Tita 125 7:00 - 15:30   MAPA
267 32101 Čačak 1 Gradsko šetalište 28 7:00 - 17:00 8:00 - 16:00 MAPA
268 32102 Čačak 2 Železnička kolonija bb 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
269 32103 Čačak 3 Heroja Đurakića 1 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
270 32104 Čačak 4 Radnih brigada 21 8:00 - 15:00 8:00 - 9:00 MAPA
271 32105 Čačak 5 Čačanski partizanski odred 5 8:00 - 15:00   MAPA
272 32106 Čačak 6 Vojvode Stepe 228 9:00 - 16:00   MAPA
273 31310 Čajetina Kralja Aleksandra Karađorđevića 19 8:00 - 14:30 8:00 - 10:45 MAPA
274 24220 Čantavir Trg Petefi brigade 4 7:00 - 14:00 7:00 - 11:00 MAPA
275 21413 Čelarevo Slovačka 39 8:00 - 14:00 9:00 - 13:00 MAPA
276 21233 Čenej Vuka Karadžića 289 8:00 - 14:00   MAPA
277 23266 Čenta Čarnojevićeva 12 8:00 - 13:30 8:00 - 10:30 MAPA
278 21311 Čerević Kralja Petra prvog 11 8:00 - 14:00   MAPA
279 23215 Čestereg Maršala Tita 49 7:30 - 13:30   MAPA
280 37208 Čitluk JNA 5 7:00 - 13:30   MAPA
281 23320 Čoka Potiska 45 7:00 - 13:00 7:00 - 10:00 MAPA
282 25210 Čonoplja Marka Oreškovića 56 7:00 - 13:00   MAPA
283 36220 Čukojevac Čukojevac bb 9:00 - 15:00   MAPA
284 21238 Čurug Svetog Save 63 8:00 - 14:00 9:00 - 13:00 MAPA
285 37210 Ćićevac Karađorđeva 126 8:00 - 13:30 8:00 - 12:00 MAPA
286 35230 Ćuprija Kneza Miloša 2 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
287 34305 Darosava Darosava bb 8:00 - 14:00   MAPA
288 26214 Debeljača Maršala Tita 7 7:00 - 14:00   MAPA
289 15214 Debrc Debrc bb 8:00 - 13:00 8:00 - 13:00 MAPA
290 26225 Deliblato Maršala Tita 104 7:00 - 14:00   MAPA
291 25254 Deronje Arsenija Trećeg Čarnojevića 14 7:30 - 8:00   MAPA
292 34321 Desimirovac Desimirovac bb 7:30 - 13:30   MAPA
293 35213 Despotovac Despota Stefana Lazarevića 12 7:30 - 13:00 7:30 - 11:30 MAPA
294 21468 Despotovo Trg oslobođenja 4 8:00 - 14:00   MAPA
295 36305 Deževa Deževa bb 7:30 - 14:30   MAPA
296 18320 Dimitrovgrad Balkanska 4 7:00 - 14:00 8:00 - 10:30 MAPA
297 14222 Divci Divci 8:00 - 13:30   MAPA
298 34204 Divostin Divostin bb 8:00 - 14:00   MAPA
299 11272 Dobanovci Ugrinovačka 12 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
300 12224 Dobra Dobra bb 8:00 - 12:00   MAPA
301 15235 Dobrić Milačka mala 2 8:00 - 12:30   MAPA
302 26227 Dolovo Kralja Petra I 5 7:00 - 13:30   MAPA
303 18410 Doljevac Nikole Tesle 30 8:00 - 15:00 7:00 - 12:00 MAPA
304 15317 Donja Borina Batar bb 8:00 - 13:00   MAPA
305 11326 Donja Livadica Vožda Karađorđa 53 -   MAPA
306 35255 Donja Mutnica Donja Mutnica bb 7:00 - 14:00   MAPA
307 18414 Donje Crnatovo Donje Crnatovo bb 7:00 - 8:00   MAPA
308 35258 Donje Vidovo Donje Vidovo bb 8:00 - 11:00   MAPA
309 19220 Donji Milanovac Kralja Petra prvog bb 8:00 - 13:00   MAPA
310 25243 Doroslovo Nikole Tesle 50 7:30 - 12:00   MAPA
311 15311 Draginac Četrnaesti oktobar bb 8:00 - 13:00   MAPA
312 15226 Draginje Draginje bb 8:00 - 13:00   MAPA
313 34231 Dragobraća Dragobraća bb 8:00 - 14:00   MAPA
314 35272 Dragocvet Dragocvet 1 7:00 - 14:00   MAPA
315 35265 Dragovo Dragovo bb 8:00 - 11:00   MAPA
316 11506 Draževac Draževačka 141 8:00 - 14:00   MAPA
317 18223 Draževac Draževac bb 7:00 - 11:00   MAPA
318 15212 Drenovac Vojvode Stepe 2 8:00 - 13:30   MAPA
319 35257 Drenovac Drenovac bb 8:00 - 11:00   MAPA
320 15359 Dublje Đenerala Draže Mihajlovića 7 8:00 - 13:30   MAPA
321 12255 Duboka Glavna bb 8:00 - 11:00   MAPA
322 35218 Duboka-UP Duboka bb 8:00 - 11:00   MAPA
323 18406 Dubovo Dubovo bb 7:00 - 8:00   MAPA
324 11561 Dudovica 12. septembra 1 7:00 - 13:00   MAPA
325 36312 Duga Poljana Duga Poljana bb 9:00 - 13:30   MAPA
326 18405 Džigolj Džigolj 999 7:00 - 10:00   MAPA
327 23335 Đala (UP) Zmaj Jovina 12 7:00 - 11:00   MAPA
328 21239 Đurđevo Kralja Petra prvog 63 8:00 - 14:00 9:00 - 13:00 MAPA
329 23203 Ečka Ljubljanska bb 7:30 - 13:30 7:30 - 11:00 MAPA
330 23208 Elemir Žarka Zrenjanina 10 7:30 - 13:30 7:30 - 11:10 MAPA
331 24323 Feketić Maršala Tita 31 7:00 - 13:30 7:00 - 11:30 MAPA
332 21410 Futog Cara Lazara 19 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
333 21409 Futog Sime Šolaje 52 8:00 - 14:00   MAPA
334 18240 Gadžin Han Miloša Obilića bb 7:30 - 15:00 7:00 - 11:00 MAPA
335 26223 Gaj Trg oslobođenja bb 7:00 - 14:00   MAPA
336 21432 Gajdobra Nevesinjska 7 8:00 - 14:00   MAPA
337 25282 Gakovo Žarka Zrenjanina 1a 7:00 - 12:30   MAPA
338 21247 Gardinovci Kralja Petra prvog 43 8:00 - 11:00   MAPA
339 37251 Globoder Globoder bb 8:00 - 13:30   MAPA
340 26202 Glogonj JNA 18 7:00 - 14:00   MAPA
341 35222 Glogovac Put za Jagodinu 4 7:00 - 14:00   MAPA
342 21412 Gložan Mihajla Pagača 61 8:00 - 14:00   MAPA
343 15356 Glušci Miće Perišića 2 8:00 - 13:00 8:00 - 12:30 MAPA
344 12223 Golubac Golubački trg 9 8:00 - 13:30 8:00 - 11:45 MAPA
345 22308 Golubinci Putinačka 18 8:00 - 12:30 8:00 - 11:00 MAPA
346 34206 Gornja Sabanta - UP Gornja Sabanta bb 7:00 - 12:00   MAPA
347 14243 Gornja Toplica Gornja Toplica bb 8:00 - 12:15   MAPA
348 18202 Gornja Toponica Stevana Sinđelića 54 7:00 - 14:00   MAPA
349 32215 Gornja Trepča Blagoja Paunovića bb 8:00 - 12:30   MAPA
350 15231 Gornja Vranjska Mioša Stojićevića Pocerca 50 08:00 - 14:00   MAPA
351 18204 Gornji Matejevac Vinogradarska 3 7:00 - 14:00   MAPA
352 32301 Gornji Milanovac Cara Dušana 2 8:00 - 15:00   MAPA
353 32300 Gornji Milanovac Heroja Draževića 1 8:00 - 16:30 8:00 - 13:30 MAPA
354 37221 Gornji Stepoš Gornji Stepoš bb 7:00 - 10:00   MAPA
355 21237 Gospođinci Kralja Petra prvog 18 8:00 - 14:00 9:00 - 13:00 MAPA
356 24411 GP Horgoš Granični prelaz Horgoš bb 0:00 - 14:00 0:00 - 13:00 MAPA
357 11508 Grabovac Školska bb 8:00 - 14:00   MAPA
358 38205 Gračanica Kralja Milutina bb 7:00 - 17:00   MAPA
359 16220 Grdelica Dvadesetdevetog novembra bb 7:30 - 14:00   MAPA
360 19341 Grljan-UP Petra Vitanovića 45 7:00 - 11:30   MAPA
361 11306 Grocka Bulevar oslobođenja 24 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
362 34202 Grošnica - UP Oktobarskih žrtava 226 8:00 - 14:00   MAPA
363 34230 Gruža Gruža bb 8:00 - 15:15   MAPA
364 32230 Guča Bogdana Kapelana 3 8:00 - 15:00 8:00 - 8:30 MAPA
365 24312 Gunaroš Maršala Tita 81 7:00 - 8:30   MAPA
366 24414 Hajdukovo Borisa Kidriča 20 7:00 - 14:00   MAPA
367 24410 Horgoš Ulica Bartok Bele 2a 7:00 - 14:00 7:00 - 12:00 MAPA
368 26207 Idvor Žarka Zrenjanina 2a 7:00 - 11:00   MAPA
369 23323 Iđoš Svetosavska 20 7:00 - 14:00   MAPA
370 26352 Ilandža Miloša Crnjanskog 98 7:00 - 14:00   MAPA
371 34203 Ilićevo Devetnaestog oktobra 75b 8:00 - 14:35   MAPA
372 22320 Inđija Vojvode Stepe 14 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
373 22319 Inđija Miroslava Antića 1 7:30 - 14:30   MAPA
374 22406 Irig Vojvode Putnika 3 8:00 - 13:30 7:00 - 11:00 MAPA
375 32250 Ivanjica Venijamina Marinkovića 10 8:00 - 15:45   MAPA
376 26201 Jabuka Maršala Tita 1 8:00 - 14:00   MAPA
377 11412 Jagnjilo Janka Badžaka 82 7:00 - 14:00   MAPA
378 35000 Jagodina Narodnog fronta 2 7:00 - 17:00 7:00 - 14:00 MAPA
379 35102 Jagodina 2 Kralja Petra prvog 1A 8:00 - 15:00   MAPA
380 35103 Jagodina 3 Kneginje Milice 135 7:00 - 17:00 7:00 - 13:00 MAPA
381 35104 Jagodina 4 Kragujevačkog oktobra bb 10:00 - 17:00 10:00 - 12:00 MAPA
382 11276 Jakovo Prote Stamatovića 12 8:00 - 14:00   MAPA
383 23250 Jarkovac Trg Stanislava Bukurova 14 7:30 - 13:00   MAPA
384 35241 Jasenovo-UP Jasenovo bb 8:00 - 11:00   MAPA
385 37252 Jasika Milunke Savić bb 7:00 - 13:30   MAPA
386 19256 Jasikovo Jasikovo bb 8:00 - 9:30   MAPA
387 23230 Jaša Tomić Maršala Tita 74 7:30 - 13:30 7:30 - 10:45 MAPA
388 23327 Jazovo (UP) Maršala Tita 120 7:00 - 11:00   MAPA
389 18206 Jelašnica Zadrugarska 1 7:00 - 10:00   MAPA
390 36345 Jošanička Banja Milunke Savić 28 7:00 - 13:30   MAPA
391 35205 Jovac Jovac bb 8:00 - 11:00   MAPA
392 11562 Junkovac Trg oslobođenja bb 8:00 - 14:00   MAPA
393 26212 Kačarevo Narodnog fronta 23 8:00 - 14:00   MAPA
394 21241 Kać Kralja Petra I 2 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
395 11130 Kaluđerica Kralja Petra prvog 7a 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
396 11053 Kaluđerica 2 Svetislava Ristića 2a 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
397 14252 Kamenica Kamenica 1 8:00 - 12:30   MAPA
398 24420 Kanjiža Trg pijačni 1 7:00 - 16:00 7:00 - 12:00 MAPA
399 37256 Kaonik Kaonik bb 7:00 - 13:00   MAPA
400 24308 Karađorđevo Nikole Tesle 18 7:00 - 08:30   MAPA
401 21421 Karađorđevo Kralja Petra I 13 8:00 - 11:00   MAPA
402 25255 Karavukovo Žarka Zrenjanina 86 7:00 - 12:00   MAPA
403 24407 Kevi Aranj Janoša 2 7:00 - 9:00   MAPA
404 23306 Kikinda Braće Laković 35 7:00 - 13:40   MAPA
405 23304 Kikinda Miloša Velikog 83 7:00 - 13:30   MAPA
406 23302 Kikinda Žarka Zrenjanina 47 8:00 - 14:00   MAPA
407 23307 Kikinda Trg srpskih dobrovoljaca 12 7:00 - 14:00   MAPA
408 23300 Kikinda Generala Drapšina 26 8:00 - 15:30 8:00 - 13:30 MAPA
409 23301 Kikinda Svetosavska 25 7:00 - 13:40   MAPA
410 21211 Kisač Dr Janka Gombara 95 8:00 - 14:00 9:00 - 13:00 MAPA
411 19320 Kladovo Dvadesetdrugog septembra 1 7:00 - 13:00 7:00 - 12:00 MAPA
412 23211 Klek Save Kovačevića 30 7:30 - 13:15 8:00 - 12:00 MAPA
413 15357 Klenje Cara Dušana 1 8:00 - 12:30   MAPA
414 19222 Klokočevac Klokočevac bb 7:00 - 8:30   MAPA
415 25221 Kljajićevo Ive Lole Ribara 47 7:00 - 13:00   MAPA
416 34240 Knić Knić bb 8:00 - 15:30   MAPA
417 23265 Knićanin Karađorđeva 10 8:00 - 13:15   MAPA
418 19350 Knjaževac Kej Dimitrija Tucovića 1 7:00 - 17:00 7:00 - 13:00 MAPA
419 19316 Kobišnica Kobišnica bb 7:00 - 8:30   MAPA
420 15220 Koceljeva Omladinska 1 8:30 - 12:30 8:00 - 12:30 MAPA
421 31318 Kokin Brod Kokin Brod bb 8:00 - 13:50   MAPA
422 11431 Kolari Smederevska 2 7:30 - 14:30   MAPA
423 36340 Konarevo Konarevo bb 8:00 - 14:00   MAPA
424 35219 Končarevo Desanke Maksimović bb 8:00 - 11:00   MAPA
425 36354 Kopaonik Kopaonik - Konak Sunčani vrhovi bb 9:00 - 13:30   MAPA
426 31260 Kosjerić Karađorđeva 62 8:00 - 13:45   MAPA
427 38260 Kosovska Kamenica Kosovska Kamenica bb 7:00 - 11:00   MAPA
428 38220 Kosovska Mitrovica Kralja Petra I 108 7:00 - 19:00   MAPA
429 12208 Kostolac Trg bratstva i jedinstva 2 8:00 - 16:00 8:00 - 13:00 MAPA
430 11409 Kovačevac Trg Ljubomira Ivanovića Gedže 14 7:00 - 14:00   MAPA
431 26210 Kovačica JNA 64 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
432 21243 Kovilj Laze Kostića 74 8:00 - 14:00 9:00 - 13:00 MAPA
433 26220 Kovin Poštanska 1 7:00 - 17:00 7:00 - 12:30 MAPA
434 34000 Kragujevac Kralja Petra I 30 7:00 - 17:00 7:00 - 18:15 MAPA
435 34216 Kragujevac Gornjomilanovačka 41 8:00 - 14:00   MAPA
436 34110 Kragujevac 10 Atinska 3 8:00 - 17:00 7:00 - 13:00 MAPA
437 34111 Kragujevac 11 Kralja Milana četvrtog 17 8:00 - 16:30 7:00 - 14:00 MAPA
438 34112 Kragujevac 12 Daničićeva 120 7:00 - 16:30 7:00 - 14:00 MAPA
439 34113 Kragujevac 13 Kralja Milutina 2a 8:00 - 16:15 8:00 - 14:00 MAPA
440 34114 Kragujevac 14 Kralja Aleksandra I Karađorđevića 103 7:00 - 16:45 8:00 - 14:00 MAPA
441 34115 Kragujevac 15 Radomira Bugarskog Bate 1b 7:00 - 16:00 7:00 - 13:50 MAPA
442 34117 Kragujevac 17 (radi i nedeljom) Save Kovačevića 48a 8:00 - 17:00 8:00 - 20:00 MAPA
443 34103 Kragujevac 3 Šumadijska 1a 7:00 - 17:00 7:00 - 15:00 MAPA
444 34104 Kragujevac 4 Kosovska 53 8:00 - 17:00   MAPA
445 34105 Kragujevac 5 Kneza Mihaila 158a 8:00 - 16:20 8:00 - 14:00 MAPA
446 34106 Kragujevac 6 Partizanskih kurira 86 8:00 - 14:00   MAPA
447 34107 Kragujevac 7 Karađorđeva 6 7:00 - 17:00 8:00 - 14:45 MAPA
448 34108 Kragujevac 8 (Privremeno zatvorena) Ilindenska 20a 8:00 - 16:00 8:00 - 14:00 MAPA
449 34109 Kragujevac 9 (radi i nedeljom) Bulevar kraljice Marije 56 10:00 - 16:30 10:00 - 20:00 MAPA
450 23231 Krajišnik Slavka Rodića 64 7:30 - 13:30 7:30 - 11:00 MAPA
451 36109 Kraljevo 9 Vojvode Stepe 45 8:00 - 18:00 7:00 - 14:00 MAPA
452 36101 Kraljevo 1 Cara Lazara 37 7:00 - 17:30 7:00 - 15:00 MAPA
453 36102 Kraljevo 2 Hajduk Veljkova 72 8:00 - 17:30 8:00 - 14:00 MAPA
454 36103 Kraljevo 3 Izletnička 4 7:00 - 17:15 7:00 - 14:00 MAPA
455 36104 Kraljevo 4 Karađorđeva 224 7:30 - 14:30   MAPA
456 36105 Kraljevo 5 Obilićeva 69 7:00 - 17:00 7:00 - 13:00 MAPA
457 36000 Kraljevo 6 Jovana Deroka 6 7:00 - 18:00 7:00 - 14:00 MAPA
458 36107 Kraljevo 7 Žička 98 8:00 - 14:00 8:00 - 13:30 MAPA
459 36108 Kraljevo 8 Dušana Popovića 24 7:00 - 13:30   MAPA
460 22325 Krčedin Cara Dušana 1 7:00 - 14:00   MAPA
461 12316 Krepoljin Trg jasenovačkih rudara 7 8:00 - 14:00 8:00 - 11:00 MAPA
462 24341 Krivaja Maršala Tita bb 6:00 - 9:30   MAPA
463 19219 Krivelj Krivelj bb 7:00 - 11:00   MAPA
464 19375 Krivi Vir (pon., sre., pet.) Krivi vir bb 7:00 - 9:00   MAPA
465 11319 Krnjevo Nikole Pašića 17 8:00 - 15:00   MAPA
466 15314 Krupanj Maršala Tita 2 8:00 - 12:00 8:00 - 12:00 MAPA
467 37103 Krusevac 3 Vece Korčagina 54 7:00 - 17:30 8:00 - 13:30 MAPA
468 37106 Krusevac 6 Kneza Miloša bb 7:00 - 17:00   MAPA
469 35227 Krušar Krušar bb 7:00 - 14:00   MAPA
470 25225 Kruščić Vladimira Nazora 21 7:30 - 8:00   MAPA
471 37000 Kruševac Nemanjina 2 8:00 - 18:00 8:00 - 16:00 MAPA
472 37102 Kruševac 2 Cara Lazara 1 7:00 - 17:30 8:00 - 12:30 MAPA
473 37104 Kruševac 4 Čehovljeva 3 7:00 - 17:30 8:00 - 12:30 MAPA
474 37105 Kruševac 5 Mićuna Pavlovića 15 8:00 - 14:00   MAPA
475 37107 Kruševac 7 Blaže Dumovića 66 8:00 - 14:00   MAPA
476 37108 Kruševac 8 Dragomira Ljubisavljevića bb 7:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
477 21466 Kucura Oslobođenja 1e 8:00 - 14:00 9:00 - 12:30 MAPA
478 12240 Kučevo Svetog Save 121 8:00 - 13:00 8:00 - 10:30 MAPA
479 22224 Kukujevci Vojvode Sinđelića 2 7:00 - 11:30   MAPA
480 25230 Kula Lenjinova 1 7:00 - 15:30 7:00 - 7:30 MAPA
481 25231 Kula 2 Veljka Vlahovića 63 7:00 - 12:30   MAPA
482 21472 Kulpin Školska 35 8:00 - 14:00   MAPA
483 23271 Kumane Trg slobode 2 7:30 - 13:30 7:30 - 11:00 MAPA
484 37222 Kupci Centar bb 8:00 - 13:20   MAPA
485 25262 Kupusina (otprema narednog dana) Somborski put 4 7:00 - 13:30   MAPA
486 18430 Kuršumlija Kosovska 2 7:00 - 13:30 8:00 - 11:00 MAPA
487 11425 Kusadak Prva 30 7:00 - 14:00   MAPA
488 35226 Kušiljevo Vojvode Mišića 2 7:00 - 14:00   MAPA
489 26336 Kuštilj Mlinska 270a 7:00 - 9:00   MAPA
490 22223 Kuzmin Zadružna 1 8:00 - 12:00   MAPA
491 22221 Laćarak Prvog novembra 245 8:00 - 12:00 8:00 - 12:00 MAPA
492 36204 Lađevci Lađevci bb 9:00 - 15:00   MAPA
493 14224 Lajkovac Vojvode Mišića 13 7:00 - 14:00   MAPA
494 25234 Lalić Maršala Tita 58 7:00 - 8:00   MAPA
495 34220 Lapovo Varoš Njegoševa 16 8:00 - 16:00 7:00 - 14:00 MAPA
496 11550 Lazarevac Karađorđeva 30 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
497 11553 Lazarevac Dr Đorđa Kovačevića 27 7:00 - 14:00   MAPA
498 11554 Lazarevac Dušana Petrovića - Šaneta bb 8:00 - 14:00 8:00 - 13:00 MAPA
499 11555 Lazarevac (prijem do 2 kg) Karađorđeva 5 8:00 - 16:30 8:00 - 15:00 MAPA
500 23241 Lazarevo Žarka Zrenjanina 17 8:00 - 14:00 7:30 - 11:15 MAPA
501 12321 Laznica Glavna bb 7:00 - 13:00   MAPA
502 16230 Lebane Cara Dušana bb 7:00 - 13:00 8:00 - 10:30 MAPA
503 21207 Ledinci Zmaj Jovina 19 8:00 - 14:00   MAPA
504 38218 Leposavić Dvadesetčetvrti novembar 999 7:00 - 14:30   MAPA
505 16000 Leskovac Kralja Petra I bb 7:00 - 17:15 7:00 - 15:00 MAPA
506 16103 Leskovac 3 Svetozara Markovića 1 7:00 - 16:30 7:00 - 12:00 MAPA
507 16104 Leskovac 4 Koste Stamenkovića 9 8:00 - 16:30 7:00 - 11:30 MAPA
508 16105 Leskovac 5 Majora Tepića 4 8:00 - 13:45 8:00 - 11:30 MAPA
509 16106 Leskovac 6 Bulevar oslobođenja 98 8:00 - 15:00   MAPA
510 16107 Leskovac 7 Radnička 3 7:00 - 14:00   MAPA
511 38219 Lešak Lešak bb 7:00 - 14:30   MAPA
512 15307 Lešnica Kralja Petra prvog 19 8:00 - 14:00 8:00 - 14:00 MAPA
513 11309 Leštane Maršala Tita 60 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
514 25232 Lipar Ive Lole Ribara 37 7:00 - 7:30   MAPA
515 11310 Lipe Maršala Tita bb 8:00 - 15:00   MAPA
516 15341 Lipnički Šor Maršala Tita 36a 8:00 - 13:30   MAPA
517 15305 Lipolist Karađorđeva 8 8:00 - 12:30   MAPA
518 35274 Loćika Simići bb 7:00 - 12:00   MAPA
519 21248 Lok Branka Radičevića 13 8:00 - 11:00   MAPA
520 26361 Lokve Trg oslobođenja 12 7:00 - 13:30   MAPA
521 24322 Lovćenac Maršala Tita 37 7:00 - 13:30 7:00 - 11:30 MAPA
522 15300 Loznica Jovana Cvijića 23 8:00 - 14:00 8:00 - 14:00 MAPA
523 15301 Loznica 3 Drinske divizije 49 8:00 - 13:00   MAPA
524 11317 Lozovik Trg prvoboraca 4 8:00 - 15:00   MAPA
525 32240 Lučani Radnička 1 8:00 - 14:30 8:00 - 8:30 MAPA
526 12112 Lučica Resavska bb 8:00 - 14:00   MAPA
527 21315 Lug Maršala Tita 66 8:00 - 11:00   MAPA
528 11321 Lugavčina Maršala Tita 111 8:00 - 15:00   MAPA
529 36306 Lukare Lukare bb 8:00 - 15:00   MAPA
530 23261 Lukićevo Žarka Pucara 5 7:30 - 14:00   MAPA
531 23224 Lukino selo 7:30 - 11:30 8:00 - 10:45 MAPA
532 19371 Lukovo (pon., sre., pet.) Lukovo bb 7:00 - 9:00   MAPA
533 14240 Ljig Karađorđeva 12 8:00 - 12:00   MAPA
534 15320 Ljubovija Vojvode Mišića 61 8:00 - 12:30 8:00 - 12:30 MAPA
535 31312 Mačkat Mačkat bb 10:00 - 14:35   MAPA
536 15211 Mačvanski Pričinović Vojvode Mišića 2 8:00 - 13:30   MAPA
537 21473 Maglić Maršala Tita 40 8:00 - 14:00   MAPA
538 23333 Majdan (pon, sre, pet) (UP) Maršala Tita 3 8:00 - 11:00   MAPA
539 19250 Majdanpek Kapetanska 44 7:00 - 13:00 8:00 - 11:30 MAPA
540 12221 Majilovac Žikice Jovanovića 1 8:00 - 14:00   MAPA
541 15353 Majur Svetog Save 1 8:00 - 13:30 8:00 - 13:30 MAPA
542 35270 Majur Stari trafo bb 7:00 - 14:00   MAPA
543 11261 Mala Moštanica Palih boraca Male Moštanice 56 8:00 - 14:00   MAPA
544 18423 Mala Plana Mala Plana 999 7:00 - 14:30   MAPA
545 18207 Malča Gornja Malča bb 7:00 - 11:00   MAPA
546 24416 Male Pijace Janoša Aranja 3 8:00 - 13:00   MAPA
547 24309 Mali Beograd Maršala Tita 49 7:00 - 08:30   MAPA
548 24321 Mali Iđoš Glavna ulica 43 7:00 - 13:30 7:00 - 11:30 MAPA
549 15318 Mali Zvornik Kralja Petra prvog 9 8:00 - 13:00 8:00 - 13:00 MAPA
550 12311 Malo Crniće Prva bb 7:00 - 13:00   MAPA
551 16201 Manojlovce Manojlovce bb 7:00 - 13:00   MAPA
552 11325 Markovac Četvrtog jula 1 8:00 - 14:00   MAPA
553 34209 Maršić - UP Maršić bb 7:00 - 14:00   MAPA
554 22222 Martinci Radnička 8 8:00 - 12:00   MAPA
555 24417 Martonoš Trg slobode 5 7:00 - 14:00   MAPA
556 36201 Mataruška Banja Žička 46 8:00 - 14:00 8:00 - 14:00 MAPA
557 37244 Medveđa Medveđa bb 8:00 - 12:30   MAPA
558 35224 Medveđa Medveđa bb 8:00 - 11:00   MAPA
559 16240 Medveđa Jablanička 18 8:00 - 12:30 8:00 - 9:30 MAPA
560 23270 Melenci Srpskih vladara 64 7:30 - 13:30 8:00 - 11:25 MAPA
561 23269 Melenci Zavod banja Rusanda bb 8:00 - 14:00   MAPA
562 11426 Meljak Maršala Tita 32a 9:00 - 15:00 9:00 - 14:30 MAPA
563 18252 Merošina Cara Lazara 11 8:00 - 15:00 7:00 - 12:00 MAPA
564 15233 Metlić Metlić bb 8:00 - 13:30   MAPA
565 19204 Metovnica Metovnica 8:30 - 12:00   MAPA
566 11312 Mihajlovac Trg Mihajla Obrenovića 11 8:00 - 14:30   MAPA
567 35236 Mijatovac Mijatovac bb 8:00 - 11:00   MAPA
568 11318 Miloševac Trg bratstva i jedinstva 39 7:30 - 14:30   MAPA
569 35268 Miloševo Miloševo bb 7:00 - 10:00   MAPA
570 37246 Milutovac Centar bb 7:00 - 12:00   MAPA
571 19340 Minićevo Minićevo bb 8:00 - 14:00   MAPA
572 14242 Mionica Vojvode Mišića 66 7:00 - 12:45   MAPA
573 11567 Mirosaljci-UP Mirosaljci - Centar bb 8:00 - 13:00   MAPA
574 16204 Miroševce Miroševce bb 8:00 - 14:00   MAPA
575 15216 Mišar Karađorđeva 10 8:00 - 14:00   MAPA
576 24211 Mišićevo Vladimira Ćetkovića 23 7:00 - 10:00   MAPA
577 11401 Mladenovac Braće Badžak 2 8:00 - 16:00   MAPA
578 11400 Mladenovac Janka Katića 10 8:00 - 16:30 8:00 - 13:00 MAPA
579 11410 Mladenovac Kralja Petra prvog 333 8:00 - 14:00   MAPA
580 21422 Mladenovo Mladena Stojanovića 13 8:00 - 13:00   MAPA
581 23305 Mokrin Trg deveti januar 999 7:00 - 14:00   MAPA
582 24435 Mol Maršala Tita 61 7:00 - 14:00 7:00 - 11:00 MAPA
583 21245 Mošorin Svetozara Miletića 73 8:00 - 14:00   MAPA
584 26226 Mramorak Zadružna 6 7:00 - 14:00   MAPA
585 32210 Mrčajevci Miloja Stojanovića 1 8:00 - 13:00   MAPA
586 32224 Mršinci Mršinci bb 8:00 - 13:00   MAPA
587 23206 Mužlja Mađarske komune 57 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
588 21216 Nadalj Svetog Save 31 8:00 - 14:00   MAPA
589 23311 Nakovo Glavna 999 7:00 - 12:45   MAPA
590 19300 Negotin Srbe Jovanovića 1 7:00 - 14:00 7:00 - 13:00 MAPA
591 12242 Neresnica Prva bb 8:00 - 11:00   MAPA
592 21314 Neštin Koče Popovića 2 8:00 - 11:00   MAPA
593 23245 Neuzina Đure Raškova 55 7:30 - 13:20   MAPA
594 18101 Niš 1 Vožda Karađorđa 13a 7:00 - 17:00 7:00 - 19:00 MAPA
595 18110 Niš 10 Zaplanjska 19 7:30 - 14:00   MAPA
596 18111 Niš 11 Bulevar Nemanjića 85 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
597 18112 Niš 12 Obrenovićeva bb 10:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
598 18113 Niš 13 Pariske komune bb 8:00 - 15:30   MAPA
599 18114 Niš 14 Ratka Jovića 10 8:00 - 15:30   MAPA
600 18115 Niš 15 Aleksandra Medvedeva 14 8:00 - 15:00   MAPA
601 18116 Niš 16 Pavla Sofrića 11a 7:30 - 14:00   MAPA
602 18103 Niš 3 Knjaževačka 103 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
603 18104 Niš 4 Bulevar dvanaesti februar 27 7:00 - 17:00 7:00 - 13:00 MAPA
604 18105 Niš 5 Trg četrnaestog oktobra 6 8:00 - 17:00 8:00 - 13:30 MAPA
605 18106 Niš 6 Dimitrija Tucovića 26 8:00 - 17:00 7:00 - 13:00 MAPA
606 18107 Niš 7 Vožda Karađorđa 23 7:00 - 14:00   MAPA
607 18108 Niš 8 Dragiše Cvetkovića 76 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
608 18205 Niška Banja Sinđelićeva 1 7:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
609 23218 Nova Crnja JNA 110 8:00 - 13:20 8:00 - 11:00 MAPA
610 21431 Nova Gajdobra Proleterska 45 8:00 - 11:00   MAPA
611 22330 Nova Pazova Cara Dušana 6 8:00 - 17:00 8:00 - 12:00 MAPA
612 31320 Nova Varoš Trg vojvode Petra Bojovića 1 8:00 - 13:30 8:00 - 9:45 MAPA
613 22304 Novi Banovci Svetosavska 91 7:00 - 13:30   MAPA
614 23272 Novi Bečej Maršala Tita 27 7:30 - 13:50 7:30 - 11:50 MAPA
615 23236 Novi Itebej Košut Lajoša 15 7:30 - 14:00   MAPA
616 22322 Novi Karlovci Glavna 24 7:00 - 14:00   MAPA
617 23330 Novi Kneževac Kralja Petra I Karađorđevića 8 8:00 - 13:00 8:00 - 10:00 MAPA
618 23313 Novi Kozarci Kralja Petra I 76 7:00 - 13:00   MAPA
619 36300 Novi Pazar Dvadesetosmog novembra 55 7:00 - 15:30 8:00 - 15:00 MAPA
620 36316 Novi Pazar Kej skopskih žrtava 12 7:00 - 15:00 7:00 - 14:00 MAPA
621 36303 Novi Pazar AVNOJ-A H 7:00 - 15:00 8:00 - 14:00 MAPA
622 36302 Novi Pazar Veljka Vlahovića 1 8:00 - 14:00 9:00 - 13:30 MAPA
623 36318 Novi Pazar-UP Rifata Burdževića 246 8:00 - 14:30 8:00 - 13:00 MAPA
624 36319 Novi Pazar-UP Generala Živkovića 95 8:00 - 14:00   MAPA
625 36322 Novi Pazar-UP Jaćima Ristovića 9 8:00 - 15:00   MAPA
626 21111 Novi Sad Miloša Bajića 7 8:00 - 14:00 9:00 - 13:00 MAPA
627 21112 Novi Sad Hajduk Veljkova 11 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
628 21113 Novi Sad Braće Mogin 2 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
629 21114 Novi Sad Bulevar Jovana Dučića 13 8:00 - 16:00 8:00 - 13:00 MAPA
630 21117 Novi Sad Bulevar oslobođenja 63 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
631 21120 Novi Sad Sutjeska 3 8:00 - 14:00   MAPA
632 21121 Novi Sad Sutjeska 2 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
633 21122 Novi Sad Trg slobode 1 7:30 - 14:30   MAPA
634 21108 Novi Sad Bulevar Mihajla Pupina 16 9:00 - 15:00   MAPA
635 21124 Novi Sad Feješ Klare 42 9:30 - 16:30   MAPA
636 21103 Novi Sad Bulevar kralja Petra prvog 11 8:00 - 16:30 8:00 - 13:00 MAPA
637 21127 Novi Sad Primorska 5 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
638 21128 Novi Sad Bulevar oslobođenja 100 7:00 - 16:30 8:00 - 12:00 MAPA
639 21137 Novi Sad Stojana Novakovića 4 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
640 21123 Novi Sad Sime Šolaje 2 8:00 - 14:00   MAPA
641 21138 Novi Sad Primorska 5 -   MAPA
642 21115 Novi Sad Stevana Hladnog 1 8:00 - 14:00   MAPA
643 21126 Novi Sad Bate Brkića 17 8:00 - 14:00   MAPA
644 21125 Novi Sad Trg Dositeja Obradovića 6 8:00 - 15:00   MAPA
645 21105 Novi Sad Prva 17 8:00 - 11:00   MAPA
646 21141 Novi Sad Gornje sajlovo 57 8:00 - 13:30   MAPA
647 21106 Novi Sad Geri Karolja 5 8:00 - 14:00   MAPA
648 21107 Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla 83 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
649 21101 Novi Sad Narodnih heroja 2 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
650 21102 Novi Sad Vojvođanska 5 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
651 21104 Novi Sad Trg Marije Trandafil 4 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
652 21118 Novi Sad Sentandrejski put 67 09:00 - 16:00   MAPA
653 22323 Novi Slankamen Cara Dušana 123 7:00 - 14:00   MAPA
654 24223 Novi Žednik Radoja Vujoševića 53 7:00 - 14:00   MAPA
655 23273 Novo Miloševo Maršala Tita 7 8:00 - 13:30 8:00 - 11:15 MAPA
656 24351 Novo Orahovo Šandora Petefija 1 7:00 - 9:30   MAPA
657 36216 Novo Selo Novo Selo bb 8:00 - 14:00   MAPA
658 18250 Novo Selo Toplički partizanski odred 80 8:00 - 15:00 7:00 - 12:00 MAPA
659 24311 Njegoševo Nikole Tesle 11 7:00 - 8:00   MAPA
660 11500 Obrenovac Miloša Obrenovića 128 8:00 - 17:30 8:00 - 15:00 MAPA
661 11503 Obrenovac 3 Kralja Milutina 15 8:00 - 16:30 8:00 - 14:00 MAPA
662 37266 Obrež Cara Lazara bb 7:00 - 12:50   MAPA
663 21423 Obrovac Kralja Petra prvog 58 8:00 - 13:00   MAPA
664 25250 Odžaci Somborska 29 7:00 - 15:00 7:00 - 8:30 MAPA
665 26230 Omoljica Kralja Petra prvog 1 8:00 - 14:00   MAPA
666 35267 Oparić Oparić bb 8:00 - 11:00   MAPA
667 26204 Opovo Borisa Kidriča 24 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
668 15213 Orid Orid bb 8:00 - 13:30   MAPA
669 24207 Orom Veliki put 207 7:00 - 13:00   MAPA
670 12317 Osanica Zadružni trg bb 8:00 - 13:00 8:00 - 11:00 MAPA
671 14253 Osečina Braće Nedića 1 8:00 - 12:15   MAPA
672 11314 Osipaonica Knez Mihajlova 73 8:00 - 14:00   MAPA
673 23326 Ostojićevo Maršala Tita 55 7:00 - 13:20   MAPA
674 11251 Ostružnica Karađorđeva 14 7:30 - 14:00   MAPA
675 11212 Ovča Mihaja Emineskua 999 8:00 - 14:00   MAPA
676 24342 Pačir Maršala Tita 2 7:00 - 14:00   MAPA
677 23325 Padej Žarka Zrenjanina 55 7:00 - 14:00   MAPA
678 26215 Padina Nova bb 7:00 - 14:00   MAPA
679 11213 Padinska Skela Padinska Skela bb 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
680 24413 Palić Horgoški put 80 8:00 - 16:00 8:00 - 13:00 MAPA
681 14213 Pambukovica Pambukovica 1 8:00 - 12:45   MAPA
682 26101 Pančevo Svetog Save 11 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
683 26110 Pančevo 10 Pijaca Aerodrom 2 8:00 - 13:30 8:00 - 12:00 MAPA
684 26111 Pančevo 11 (privremeno zatvorena) Kestenova 4a 7:00 - 11:00   MAPA
685 26112 Pančevo 12 Valjevska 42 8:00 - 15:00   MAPA
686 26113 Pančevo 13 UP Dositeja Obradovića 8k 9:00 - 16:30 9:00 - 13:00 MAPA
687 26103 Pančevo 3 Prvomajska 2 7:00 - 14:00   MAPA
688 26104 Pančevo 4 Trg vojvođanskih brigada 1 7:00 - 14:00   MAPA
689 26105 Pančevo 5 Milutina Bojića 3 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
690 26106 Pančevo 6 Štrosmajerova 1 7:00 - 17:00 7:00 - 14:00 MAPA
691 26107 Pančevo 7 Braće Jovanovića 111a 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
692 26108 Pančevo 8 Ilije Garašanina 4 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
693 26109 Pančevo 9 Vojvođanska 85 7:00 - 13:30   MAPA
694 24330 Panonija Šarla de Gola bb 7:00 - 10:30   MAPA
695 35250 Paraćin Njegoševa 9 7:00 - 16:00 7:00 - 13:00 MAPA
696 35253 Paraćin 3 Francuska 4 7:00 - 16:00 7:00 - 13:00 MAPA
697 21434 Parage Svetosavska 61 8:00 - 11:00   MAPA
698 38251 Parteš Parteš bb 7:00 - 10:00   MAPA
699 37201 Parunovac Miloša Obilića 95 7:00 - 13:30   MAPA
700 38266 Pasjane Pasjane bb 7:00 - 10:30   MAPA
701 26333 Pavliš Žarka Zrenjanina 85 7:00 - 12:30   MAPA
702 14207 Pecka Kralja Petra 41 9:00 - 11:30   MAPA
703 16251 Pečenjevce Maršala Tita bb 7:30 - 13:00   MAPA
704 22410 Pećinci Slobodana Bajića 6 8:00 - 12:30 8:00 - 11:00 MAPA
705 18413 Pejkovac Pejkovac 999 7:00 - 13:30   MAPA
706 23260 Perlez Svetosavska 14 7:30 - 13:30 8:00 - 10:45 MAPA
707 12300 Petrovac na Mlavi Srpskih vladara 157 8:00 - 15:00 8:00 - 12:00 MAPA
708 21131 Petrovaradin Beogradska 19 8:00 - 14:00   MAPA
709 21132 Petrovaradin Franje Štefanovića 3 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
710 11282 Petrovčić Dušana Vukasovića 1 8:00 - 11:00   MAPA
711 11226 Pinosava-UP General Ždanova 57a 7:30 - 18:00 8:00 - 13:00 MAPA
712 18300 Pirot Srpskih vladara 68 8:00 - 16:00 8:00 - 11:00 MAPA
713 18303 Pirot 3 Nikole Pašića 999 7:00 - 14:30 8:00 - 11:00 MAPA
714 18308 Pirot 4 Hajduk Veljkova 32 7:00 - 14:00 8:00 - 10:30 MAPA
715 21469 Pivnice Vojvođanska 27 8:00 - 14:00   MAPA
716 35247 Plana Plana bb 7:00 - 11:00   MAPA
717 26360 Plandište Mihajla Pupina 23 8:00 - 14:00 8:00 - 11:00 MAPA
718 21428 Plavna Moše Pijade 28 8:00 - 11:00   MAPA
719 35212 Plažane Kalabina bb 7:00 - 11:00   MAPA
720 24313 Pobeda Moša Pijade 4 7:00 - 8:30   MAPA
721 37243 Počekovina Gornji Ribnik bb 7:00 - 13:00   MAPA
722 19233 Podgorac Podgorac bb 7:00 - 8:30   MAPA
723 36215 Podunavci Podunavci bb 8:30 - 14:00   MAPA
724 37214 Pojate Kralja Aleksandra 58 7:30 - 10:30   MAPA
725 12372 Poljana Nikole Tesle 260 8:00 - 11:00   MAPA
726 35254 Popovac Popovac bb 7:00 - 14:00   MAPA
727 14221 Popučke Popučke 8:00 - 11:00   MAPA
728 12375 Porodin Vujice Kremenjaka 1 8:00 - 14:00   MAPA
729 35207 Potočac UP Potočac bb 8:00 - 11:00   MAPA
730 12000 Požarevac 1 Jovana Šerbanovića 3 8:00 - 18:00 8:00 - 15:00 MAPA
731 12102 Požarevac 2 Zabela jedan 501 8:30 - 13:00   MAPA
732 12103 Požarevac 3 Čede Vasovića 74 7:00 - 17:00 7:00 - 13:00 MAPA
733 12104 Požarevac 4 Ratarska 21 8:00 - 15:00   MAPA
734 31212 Požega Braće Mićić 1 8:00 - 14:45   MAPA
735 31210 Požega Kralja Petra 2 8:00 - 14:30 8:00 - 8:45 MAPA
736 19330 Prahovo Prahovo bb 7:30 - 9:00   MAPA
737 32308 Pranjani Pranjani bb 8:00 - 14:00   MAPA
738 16222 Predejane Sedmog septembra 1 9:00 - 13:30   MAPA
739 32212 Preljina Dragana Bojovića 52 8:00 - 14:30   MAPA
740 17523 Preševo Save Kovačevića 1 8:00 - 13:30 8:00 - 12:00 MAPA
741 17527 Preševo 3 Čukarka bb 7:00 - 14:00 7:00 - 12:00 MAPA
742 35264 Prevešt Prevešt bb 8:00 - 11:00   MAPA
743 31330 Priboj Nemanjina 60 8:00 - 12:45 8:00 - 9:30 MAPA
744 31333 Priboj Dvanaestog januara 23 8:00 - 12:30   MAPA
745 25263 Prigrevica Vuka Karadžića 15 7:00 - 13:00   MAPA
746 31303 Prijepolje Trg Dimitrija Tucovića 3 8:00 - 12:30   MAPA
747 31300 Prijepolje Zore Tomašević 1 8:00 - 12:45   MAPA
748 32252 Prilički Kiseljak Prilički Kiseljak 8:00 - 14:00   MAPA
749 15306 Prnjavor Karađorđeva 3 8:00 - 14:00 8:00 - 14:00 MAPA
750 11280 Progar Žrtava fašizma 2 7:30 - 14:30   MAPA
751 18400 Prokuplje Jug - Bogdanova 6 7:00 - 17:00 7:30 - 12:00 MAPA
752 18402 Prokuplje 4 Ratka Pavlovića - Ćićka 251 7:00 - 14:30 7:30 - 11:00 MAPA
753 18433 Prolom Banja Prolom Banja 999 7:30 - 10:30   MAPA
754 18255 Pukovac Pukovac bb 7:00 - 14:00 7:00 - 12:00 MAPA
755 12254 Rabrovo Žanke Stokić 10 7:30 - 13:30 8:00 - 11:00 MAPA
756 34210 Rača Kragujevačka Karađorđeva 26 8:00 - 15:25 7:00 - 13:45 MAPA
757 15321 Radalj Nikole Tesle bb 8:00 - 13:00   MAPA
758 11311 Radinac Smederevska 5 7:30 - 14:30   MAPA
759 35221 Rakitovo Dragana Simionovića 1 7:00 - 10:00   MAPA
760 21299 Rakovac Mite Belića 4 8:00 - 14:00   MAPA
761 11233 Ralja Bate Mirkovića 1 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
762 38267 Ranilug Ranilug bb 7:00 - 11:00   MAPA
763 12304 Ranovac Rečna dolina 1 8:00 - 13:00   MAPA
764 12315 Rašanac Požarevačka 2 8:00 - 14:00   MAPA
765 35206 Raševica-UP Raševica bb 7:00 - 13:00   MAPA
766 36350 Raška 1 Nemanjina 15 7:00 - 15:30 8:00 - 14:00 MAPA
767 36352 Raška 2 Igora Nikića 12 8:00 - 16:00   MAPA
768 36212 Ratina Ratina bb 8:00 - 13:30   MAPA
769 25253 Ratkovo Ratka Pavlovića 7 7:30 - 12:00   MAPA
770 21471 Ravno Selo Sedmog jula 10a 8:00 - 14:00 9:00 - 13:00 MAPA
771 16252 Razgojna Razgojna bb 7:00 - 13:00   MAPA
772 37215 Ražanj Mihajla Vujića 2 7:00 - 12:30 8:00 - 11:30 MAPA
773 35260 Rekovac Kralja Petra Prvog 109 7:00 - 13:30   MAPA
774 35237 Resavica Šesti avgust 7 8:00 - 12:30   MAPA
775 35220 Ribare Ribare 1 7:00 - 14:00   MAPA
776 15310 Ribari Drinska 2 8:00 - 13:00   MAPA
777 36309 Ribariće Ribariće bb 8:00 - 15:00   MAPA
778 37205 Ribarska Banja Ribarska Banja bb 8:00 - 12:30   MAPA
779 36211 Ribnica-UP Prvomajska 13 7:00 - 13:30   MAPA
780 25280 Riđica Svetog Save 59 7:30 - 8:00   MAPA
781 11232 Ripanj 1 Erčanska 1 8:00 - 16:30 8:00 - 13:00 MAPA
782 11234 Ripanj 3 Put za koloniju 59/1 8:00 - 14:00   MAPA
783 11353 Ritopek Karađorđeva 17 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
784 19257 Rudna glava Rudna glava 999 7:00 - 13:00   MAPA
785 32313 Rudnik Karađorđeva 34 8:30 - 13:30   MAPA
786 11566 Rudovci Rudarska 1 8:00 - 14:00   MAPA
787 22402 Ruma Vašarište bb 7:30 - 14:00   MAPA
788 22401 Ruma Ive Lole Ribara 999 7:00 - 12:30   MAPA
789 22400 Ruma JNA 155 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
790 22403 Ruma Laze Kostića L4/1 7:00 - 14:00   MAPA
791 21201 Rumenka Vojvođanska 17 8:00 - 14:00 9:00 - 13:00 MAPA
792 25233 Ruski Krstur Maršala Tita 80 7:00 - 12:30   MAPA
793 23314 Rusko Selo Bratstva i jedinstva 121 7:00 - 13:00   MAPA
794 11194 Rušanj Oslobođenja 27a 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
795 23324 Sajan Velika 92 7:00 - 11:30   MAPA
796 26206 Sakule Partizanska 5 7:00 - 14:00   MAPA
797 19224 Salaš Salaš bb 7:00 - 7:20 7:00 - 7:20 MAPA
798 36202 Samaila Samaila bb 8:00 - 8:30   MAPA
799 23331 Sanad (UP) Maršala Tita 55 7:00 - 11:30   MAPA
800 11315 Saraoci Kralja Aleksandra 140 8:00 - 15:00   MAPA
801 21467 Savino Selo Maršala Tita 33 8:00 - 14:00 9:00 - 12:30 MAPA
802 23240 Sečanj Vožda Karađorđa 73 7:30 - 13:30 7:30 - 10:30 MAPA
803 35211 Sedlare Sedlare bb 8:00 - 11:00   MAPA
804 26203 Sefkerin Oslobođenja 10 7:00 - 14:00   MAPA
805 21425 Selenča Maršala Tita 179 8:00 - 14:00   MAPA
806 11407 Selevac Druga bb 8:00 - 15:00   MAPA
807 24400 Senta Poštanska 2 7:00 - 15:30 7:00 - 11:00 MAPA
808 35233 Senje Centar Senje 8:00 - 11:00   MAPA
809 35234 Senjski rudnik-UP Senjski rudnik bb 7:00 - 10:00   MAPA
810 31205 Sevojno Bore Stankovića 1 8:00 - 15:45 8:00 - 15:00 MAPA
811 35256 Sikirica Sikirica bb 8:00 - 11:00   MAPA
812 21433 Silbaš Braće Novakov 10 8:00 - 14:00   MAPA
813 36208 Sirča Sirča bb 8:00 - 15:00   MAPA
814 21214 Sirig Novosadska 32 8:00 - 14:00   MAPA
815 25223 Sivac Maršala Tita 163 7:00 - 13:00   MAPA
816 36310 Sjenica Milorada Jovanovića 1 7:30 - 13:00 8:00 - 12:30 MAPA
817 11509 Skela Stanislava Jovanovića 2 8:00 - 14:00   MAPA
818 26228 Skorenovac JNA 50 7:00 - 14:00   MAPA
819 11215 Slanci Maršala Tita 50 8:00 - 14:00   MAPA
820 14245 Slavkovica Slavkovica 1 8:00 - 11:00   MAPA
821 14223 Slovac Slovac 1 8:00 - 14:00   MAPA
822 11300 Smederevo Karađorđeva 10 7:00 - 17:00 7:00 - 14:00 MAPA
823 11303 Smederevo 3 Proleterska 14 7:00 - 18:00 8:00 - 14:00 MAPA
824 11304 Smederevo 4 Dositeja Obradovića 78 7:30 - 15:00   MAPA
825 11305 Smederevo 5 Kralja Petra prvog 14 7:30 - 15:30   MAPA
826 11330 Smederevo 6 Petrijevska 20 8:00 - 16:00 8:00 - 13:00 MAPA
827 11420 Smederevska Palanka Prvi Srpski ustanak 25 7:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
828 11421 Smederevska Palanka 3 Palanačke čete 50 8:00 - 16:00   MAPA
829 12312 Smoljinac Maršala Tita 3 8:00 - 14:00   MAPA
830 38217 Sočanica Braća Radovanović bb 7:00 - 14:30   MAPA
831 18230 Sokobanja Dvadesetsedmog marta 21 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
832 25101 Sombor Venac vojvode Stepe Stepanovića 32 8:00 - 15:30 8:00 - 12:30 MAPA
833 25103 Sombor 3 Dušana Čubića 1 7:00 - 13:00   MAPA
834 25104 Sombor 4 Dvanaeste vojvođanske udarne brigade 57 7:00 - 13:30   MAPA
835 25109 Sombor 9 UG Dvadesetprvog oktobra 11 7:00 - 13:00 7:00 - 12:30 MAPA
836 25264 Sonta Vuka Karadžića 26 7:00 - 13:00   MAPA
837 11450 Sopot Milosava Vlajića 15 8:00 - 16:30 8:00 - 13:30 MAPA
838 21480 Srbobran Karađorđeva 14 8:00 - 14:00 8:00 - 13:00 MAPA
839 12253 Srednjevo Maršala Tita 2 8:00 - 13:30   MAPA
840 11253 Sremčica Beogradska 157a 8:00 - 16:30 8:00 - 14:30 MAPA
841 11255 Sremčica Beogradska bb 8:00 - 14:00 8:00 - 13:00 MAPA
842 21204 Sremska Kamenica Put doktora Goldmana 4 8:00 - 14:00   MAPA
843 21208 Sremska Kamenica Trg kralja Petra prvog 2 8:00 - 14:00 8:00 - 13:00 MAPA
844 22000 Sremska Mitrovica Kralja Petra prvog 2 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
845 21205 Sremski Karlovci Karađorđeva 1 8:00 - 15:30 8:00 - 13:00 MAPA
846 23220 Srpska Crnja Kralja Aleksandra 66 8:00 - 13:00 8:00 - 10:40 MAPA
847 23233 Srpski Itebej Trg slobode 4 8:00 - 13:50 8:00 - 11:30 MAPA
848 23334 Srpski Krstur Nikole Tesle 13 7:00 - 11:00   MAPA
849 25244 Srpski Miletić Svetog Save 13 7:30 - 12:30   MAPA
850 23204 Stajićevo Toze Markovića 22 7:30 - 14:00   MAPA
851 37212 Stalać Doktora Ilije Nagulića 6 7:00 - 13:00   MAPA
852 25284 Stanišić Oslobođenja 87 7:00 - 12:30   MAPA
853 25240 Stapar Karađorđev plac 92 7:00 - 13:00   MAPA
854 24340 Stara Moravica Lajoša Košuta 1 7:00 - 14:00 7:00 - 12:00 MAPA
855 22300 Stara Pazova Kralja Petra I Karađorđevića 4 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
856 26232 Starčevo Pančevački put 4 8:00 - 14:00   MAPA
857 22305 Stari Banovci Grčka 9 7:00 - 13:30   MAPA
858 24224 Stari Žednik Trg slobode 4 7:00 - 14:00   MAPA
859 11324 Staro Selo Bulevar oslobođenja bb 8:00 - 14:00   MAPA
860 35215 Stenjevac Stenjevac bb 8:00 - 11:00   MAPA
861 21212 Stepanovićevo Vojvode Putnika 12 8:00 - 14:00   MAPA
862 11564 Stepojevac Starih boraca 7 8:00 - 14:00   MAPA
863 37242 Stopanja Stopanja bb 7:00 - 13:30   MAPA
864 11507 Stubline Valjevski put - Centar 507a 8:00 - 14:00   MAPA
865 24115 Subotica Trg slobode 1 7:30 - 14:30   MAPA
866 24112 Subotica Aleja maršala Tita 33 8:00 - 16:00   MAPA
867 24113 Subotica Segedinski put 45 7:30 - 15:00   MAPA
868 24114 Subotica Senćanski put 1 8:00 - 14:00   MAPA
869 24101 Subotica 1 Prvomajska 2 7:30 - 16:30 7:30 - 14:00 MAPA
870 24110 Subotica 10 Pedesetprve divizije 44 8:00 - 16:00 8:00 - 12:00 MAPA
871 24111 Subotica 11 Prvomajska 101 8:00 - 15:00 8:00 - 11:30 MAPA
872 24000 Subotica 2 Park Rajhl Ferenca 17 8:00 - 16:30 8:00 - 14:00 MAPA
873 24103 Subotica 3 Karađorđev put 40 8:00 - 15:30   MAPA
874 24105 Subotica 5 Segedinski put 61 8:00 - 14:30 8:00 - 12:00 MAPA
875 24106 Subotica 6 Aksentija Marodića 21 8:00 - 16:30 8:00 - 11:30 MAPA
876 24107 Subotica 7 Franje Kluza 1 8:00 - 15:30 8:00 - 12:00 MAPA
877 24108 Subotica 8 Venac bratstva i jedinstva 21 7:00 - 12:00   MAPA
878 24109 Subotica 9 Edvina Zdovca 59 8:00 - 16:00 8:00 - 12:00 MAPA
879 35209 Subotica UP Subotica bb 8:00 - 11:00   MAPA
880 11271 Surčin Vojvođanska 73 8:00 - 16:40 8:00 - 14:00 MAPA
881 17530 Surdulica Petog septembra 3 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
882 21313 Susek Nikole Tesle 75 8:00 - 14:00   MAPA
883 23244 Sutjeska Borisa Kidriča 37 7:30 - 14:00   MAPA
884 12322 Suvi Do Trg dr Mladena Josifovića bb 7:00 - 8:30   MAPA
885 25211 Svetozar Miletić Dositeja Obradovića 5 7:00 - 13:00   MAPA
886 35210 Svilajnac Svetog Save 76 7:00 - 14:30 7:00 - 12:00 MAPA
887 15221 Svileuva Svileuva bb 8:00 - 11:00   MAPA
888 16212 Svođe Svođe 1 7:00 - 8:45   MAPA
889 35259 Svojnovo Svojnovo bb 8:00 - 11:00   MAPA
890 18360 Svrljig Dušana Trifunca 6 8:00 - 17:00 7:00 - 12:00 MAPA
891 15000 Šabac Karađorđeva 10 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
892 15103 Šabac 3 Žike Popovića 19 8:00 - 13:00   MAPA
893 15104 Šabac 4 Nikole Pašića 10 8:00 - 14:00   MAPA
894 15105 Šabac 5 Jovana Cvijića 1 8:00 - 14:30 8:00 - 13:30 MAPA
895 21244 Šajkaš Nikole Tesle 9 8:00 - 14:00 9:00 - 13:00 MAPA
896 12309 Šetonje Srpskih vladara 1. 104 8:00 - 14:00   MAPA
897 22240 Šid Karađorđeva 1 8:00 - 16:00 8:00 - 13:00 MAPA
898 38252 Šilovo Šilovo bb 7:00 - 10:30   MAPA
899 22310 Šimanovci Prhovačka 2 8:00 - 12:30 7:00 - 11:00 MAPA
900 36311 Štavalj Kokošiće bb 8:00 - 11:00   MAPA
901 15354 Štitar Mije Jovanovića 3 8:00 - 13:30   MAPA
902 38236 Štrpce Cara Lazara bb -   MAPA
903 24418 Šupljak Kostolanji Arpad 108 7:00 - 7:30   MAPA
904 32304 Takovo Takovo bb 7:30 - 12:30   MAPA
905 24214 Tavankut Jovana Mikića 2 8:00 - 13:00   MAPA
906 21235 Temerin Novosadska 326 8:00 - 16:00 8:00 - 13:00 MAPA
907 18212 Tešica Cara Dušana 3 8:00 - 11:00   MAPA
908 21240 Titel Glavna 17a 8:00 - 14:00 8:00 - 12:30 MAPA
909 24344 Tomislavci Kozaračka 34 7:00 - 9:00   MAPA
910 34310 Topola Bulevar vožda Karađorđa 27 8:00 - 16:15 7:00 - 13:15 MAPA
911 12226 Topolovnik Maršala Tita 49 8:00 - 14:00   MAPA
912 23232 Torak Maršala Tita 20 7:30 - 13:30 7:30 - 11:30 MAPA
913 23214 Torda Žarka Zrenjanina 9 7:30 - 13:30   MAPA
914 24352 Tornjoš Svetog Stevana 5 7:00 - 14:00   MAPA
915 24427 Totovo Selo Košutova 1 8:00 - 9:00   MAPA
916 21424 Tovariševo Maršala Tita 63 8:00 - 13:30   MAPA
917 32205 Trbušani Trbušani bb 8:00 - 14:30   MAPA
918 24426 Trešnjevac Maršala Tita 67 7:00 - 9:00   MAPA
919 35248 Trešnjevica Trešnjevica bb 8:00 - 11:00   MAPA
920 17525 Trgovište Osma srpska udarna brigada 4 7:00 - 11:00   MAPA
921 18213 Trnjane Trnjane bb 7:00 - 11:00   MAPA
922 37240 Trstenik Cara Dušana 6 7:00 - 16:30 8:00 - 13:00 MAPA
923 37241 Trstenik 3 Čajkina 26 8:00 - 13:00   MAPA
924 21215 Turija Svetog Save 17 8:00 - 14:00   MAPA
925 36320 Tutin Revolucije 10 9:00 - 14:15 9:00 - 13:00 MAPA
926 14210 Ub Kralja Petra 39 7:00 - 14:30   MAPA
927 11277 Ugrinovci Kosančić Ivana 1 8:00 - 17:00 8:00 - 13:30 MAPA
928 26330 Uljma Vršačka 96 7:00 - 13:30   MAPA
929 11430 Umčari Trg republike 1 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
930 11260 Umka Železnička 7 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
931 36342 Ušće Dvadesettrećeg novembra 13 8:00 - 16:30   MAPA
932 24437 Utrine Lajoša Košuta 11 7:00 - 9:00   MAPA
933 15319 Uzovnica Polići bb 8:00 - 12:30   MAPA
934 31104 Užice Hercegovačka 70 8:00 - 15:00 8:00 - 15:00 MAPA
935 31109 Užice Jug Bogdanova 1 8:00 - 16:30 8:00 - 15:00 MAPA
936 31108 Užice Užičke republike 3 8:00 - 16:00   MAPA
937 31106 Užice Pora 12 8:00 - 15:00 8:00 - 15:00 MAPA
938 31103 Užice Miloša Obrenovića 13 8:00 - 16:40 8:00 - 15:00 MAPA
939 31102 Užice Mihaila Pupina 9 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
940 31000 Užice Obilićeva 2 7:00 - 16:40 7:00 - 15:00 MAPA
941 31107 Užice Nemanjina 74 8:00 - 16:45 8:00 - 15:00 MAPA
942 21426 Vajska Maršala Tita 27 8:00 - 13:00   MAPA
943 14000 Valjevo 1 Vuka Karadžića 5 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
944 14103 Valjevo 3 Milivoja Radosavljevića 14 7:00 - 16:00 7:00 - 11:30 MAPA
945 14104 Valjevo 4 Suvoborska 48 8:00 - 15:30 8:00 - 10:45 MAPA
946 14105 Valjevo 5 Bulevar palih boraca 91/92 godine 1 8:00 - 15:45 8:00 - 11:00 MAPA
947 14106 Valjevo 6 Trg vladike Nikolaja 6 8:00 - 13:00 8:00 - 11:00 MAPA
948 14109 Valjevo 9 Kneza Miloša 90 7:00 - 13:00   MAPA
949 15232 Varna Cerska bb 8:00 - 13:00   MAPA
950 37260 Varvarin Mite Milojevića bb 8:00 - 13:00 8:00 - 12:00 MAPA
951 24428 Velebit Đure Mandarića 12 8:00 - 9:30   MAPA
952 37245 Velika Drenova Velika Drenova bb 7:00 - 12:00   MAPA
953 16221 Velika Grabovnica Velika Grabovnica bb 8:00 - 13:30   MAPA
954 11408 Velika Krsna Centralna 1 7:00 - 14:00   MAPA
955 11262 Velika Moštanica Desetog oktobra 4 8:00 - 17:30 8:00 - 13:00 MAPA
956 11320 Velika Plana Miloša Velikog 111 7:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
957 18403 Velika Plana Velika Plana bb 7:00 - 8:00   MAPA
958 19324 Velika Vrbica (pon., sreda, petak) Maršala Tita bb 8:00 - 10:00   MAPA
959 11563 Veliki Crljeni Naselje Termoelektrane 4 8:30 - 14:30   MAPA
960 35223 Veliki Popović Veliki Popović bb 7:00 - 13:30   MAPA
961 37204 Veliki Šiljegovac Veliki Šiljegovac bb 8:00 - 13:00   MAPA
962 12220 Veliko Gradište Kneza Lazara 15 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
963 12306 Veliko Laole Glavna bb 8:00 - 14:00   MAPA
964 11323 Veliko Orašje Moravska 1 8:00 - 15:00   MAPA
965 21203 Veternik Omladinska 8 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
966 21246 Vilovo Žarka Zrenjanina bb 8:00 - 11:00   MAPA
967 11351 Vinča Profesora Vasića 172 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
968 36206 Vitanovac Vitanovac bb 9:00 - 15:00   MAPA
969 36207 Vitkovac Vitkovac bb 9:00 - 15:00   MAPA
970 37213 Vitoševac Glavna 1 7:00 - 12:45   MAPA
971 17510 Vladičin Han Svetosavska 39 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
972 15225 Vladimirci Svetog Save 10 8:00 - 13:00 8:00 - 13:00 MAPA
973 26315 Vladimirovac Cara Lazara 47 7:00 - 14:00   MAPA
974 16210 Vlasotince Dušanova 1 9:00 - 15:00 8:00 - 10:00 MAPA
975 11406 Vlaška Kralja Aleksandra prvog bb 7:00 - 13:30   MAPA
976 22313 Vojka Cara Dušana 3 8:00 - 13:00 8:00 - 11:00 MAPA
977 35208 Vojska UP Stevana Sinđelića bb 8:00 - 11:00   MAPA
978 23219 Vojvoda Stepa JNA bb 7:30 - 13:10   MAPA
979 12256 Voluja Centar bb 8:00 - 11:00   MAPA
980 32315 Vraćevšnica Vraćevšnica 7:30 - 14:00   MAPA
981 11427 Vranić-UP Trg palih boraca 5 8:00 - 15:00 8:00 - 14:00 MAPA
982 11329 Vranovo Karađorđeva bb 7:30 - 14:30   MAPA
983 17501 Vranje Kralja Stefana Prvovenčanog 49 7:00 - 16:00 8:00 - 14:30 MAPA
984 17542 Vranjska Banja Kralja Petra I oslobodioca 75 8:00 - 13:00   MAPA
985 36214 Vrba Vrba bb 8:00 - 14:00   MAPA
986 21460 Vrbas Gustava Krkleca 17 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
987 21464 Vrbas Maršala Tita 8 8:00 - 14:00   MAPA
988 23329 Vrbica (utorak, četvrtak) Doža Đerđa 27 8:30 - 11:30   MAPA
989 38263 Vrbovac Vrbovac bb 7:00 - 10:00   MAPA
990 11224 Vrčin Save Kovačevića 2 8:00 - 17:00 8:00 - 12:00 MAPA
991 22408 Vrdnik Milice Stojadinović 18 8:00 - 13:00 7:00 - 11:00 MAPA
992 11560 Vreoci Diše Đurđevića 91 8:00 - 14:30   MAPA
993 36210 Vrnjačka Banja Nemanjina 8m 7:00 - 16:00 8:00 - 15:00 MAPA
994 36217 Vrnjci Trstenička 28 8:30 - 14:00   MAPA
995 26300 Vršac Žarka Zrenjanina 15 8:00 - 16:00 8:00 - 11:00 MAPA
996 26302 Vršac 2 Bulevar oslobođenja 13 7:00 - 13:00   MAPA
997 26303 Vršac 3 Vojnički trg 28 8:00 - 14:30   MAPA
998 26304 Vršac 4 Laze Nančića 2 8:00 - 14:30   MAPA
999 26305 Vršac 5 Omladinski trg 17 7:00 - 13:30   MAPA
1000 16203 Vučje Koste Stamenkovića bb 7:00 - 14:00   MAPA
1001 12318 Vukovac Mlavska 6 7:00 - 13:00   MAPA
1002 32223 Zablaće Zablaće bb 8:00 - 13:00   MAPA
1003 11505 Zabrežje-UP Savska 1 8:00 - 13:30 8:00 - 12:00 MAPA
1004 19000 Zaječar Dragoslava Srejovića 13 7:00 - 16:00 7:00 - 14:00 MAPA
1005 19103 Zaječar 3 Sokobanjska 1 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
1006 19104 Zaječar 4 Naselje Kraljevica bb 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
1007 11352 Zaklopača JNA br. 4 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
1008 15312 Zavlaka Zavlaka Varošica bb 8:00 - 12:00   MAPA
1009 31315 Zlatibor Miladina Pećinara 78 8:00 - 14:30 8:00 - 10:30 MAPA
1010 19215 Zlot Zlot 7:00 - 9:00   MAPA
1011 21213 Zmajevo Ivana Milutinovića 59 8:00 - 13:30 9:00 - 13:00 MAPA
1012 23108 Zrenjanin Bulevar Veljka Vlahovića 8 7:30 - 16:00 7:30 - 12:50 MAPA
1013 23117 Zrenjanin Junaka Milana Tepića bb 9:30 - 16:00 9:30 - 13:00 MAPA
1014 23106 Zrenjanin Koče Kolarova 52 7:30 - 16:50 7:30 - 12:30 MAPA
1015 23101 Zrenjanin Pupinova 1 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
1016 23103 Zrenjanin Pančevačka 46 7:00 - 13:00   MAPA
1017 23110 Zrenjanin Trg slobode 10 7:30 - 14:30   MAPA
1018 23105 Zrenjanin Topličina 27 7:30 - 14:15   MAPA
1019 23109 Zrenjanin Beogradska bb 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
1020 23112 Zrenjanin Cara Dušana 107 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
1021 23113 Zrenjanin Žarka Zrenjanina 94 7:30 - 14:00   MAPA
1022 23104 Zrenjanin Miletićeva 94 8:00 - 14:00 7:30 - 11:30 MAPA
1023 23114 Zrenjanin Kej drugog oktobra 1 7:30 - 14:00   MAPA
1024 23116 Zrenjanin Barska bb 7:30 - 16:30 7:30 - 13:00 MAPA
1025 23115 Zrenjanin Baranjska 18 7:30 - 14:30   MAPA
1026 38228 Zubin Potok Kolašinskih kneževa 999 7:00 - 13:00   MAPA
1027 11225 Zuce-UP Nova 13 br.1 8:00 - 13:30 8:00 - 12:00 MAPA
1028 38227 Zvečan Svetoga Save bb 7:00 - 18:00   MAPA
1029 11511 Zvečka Draga Vukovića - Korčagina 171 8:00 - 14:00   MAPA
1030 21230 Žabalj Nikole Tesle 60 8:00 - 14:00 8:00 - 13:00 MAPA
1031 12374 Žabari Kneza Miloša 91 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
1032 12320 Žagubica Kralja Milana 17 8:00 - 13:30 8:00 - 10:45 MAPA
1033 18325 Željuša Željuša bb 7:00 - 10:00   MAPA
1034 36221 Žiča Žiča 266 8:00 - 14:00   MAPA
1035 23210 Žitište Cara Dušana 7 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
1036 18210 Žitkovac Ratka Jovića 22 7:30 - 14:00 7:00 - 12:00 MAPA
1037 18407 Žitni Potok Žitni potok 999 7:00 - 14:00   MAPA
1038 18412 Žitorađa Toplički heroji 53/b 7:30 - 13:30   MAPA
Za optimalni pregled sadržaja sajta preporučujemo: Internet Explorer v8, Mozilla Firefox i Google Chrome